Emel Sayın Akçakocada Şarkılarıyla Büyüledi

Ünlü sanatçı Emel Sayın, Akçakocada verdiği konserde küçük bir çocukla şarkı söyleyerek, izleyenlere Allah derdirtene kadar defalarca şişeler şarkısını tekrarladı.

Emel Sayın Akçakocada Şarkılarıyla Büyüledi
6.05.2013 - 14:31
2914

 Ünlü sanatçı Emel Sayın, Akçakoca'da yeni hizmete açılan SKY TOWER otelinde konser verdi. Konsere çok sayıda izleyici katıldı. Alkışlar arasında sahne alan Emel Sayın, otel sahibi Zekayi Aydeniz'e yapmış olduğu hizmetten dolayı teşekkür etti.

 

Emel Sayın, sahnede nostalji şarkılarıyla izleyenleri büyülerken, sahneye çıkan küçük bir çocukla birlikte Mavi Boncuk şarkısını söyledi. Alkışlar arasında konsere devam eden Emel Sayın, son olarak Şişeler isimli şarkısını izleyenlere defalarca söyledi. Emel Sayın'ın, bütün salon 'Allah' diyene kadar şarkıya devam edeceğini söylemesinin ardından tüm salonda bulunan izleyenler şişeler şarkısının sonunda hep bir ağızdan ''Allah'' diyerek şarkıyı sonlandırdı.
Emel Sayın alkışlar arasında konseri tamamlayarak izleyenler ile hatıra fotoğrafları çektirdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ad Soyad Giriniz...
    Ad Soyad Giriniz...
    3.04.2021 18:41

    ENSEVDİİM SANATCILERDAN BİRİDİR ŞAANE BİR SE

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız