Sky Tower Otel bayan müdüre atandı

Akçakocada hizmet veren Sky Tower Otelin Genel Müdürü Dilek Onmuş oldu.

Sky Tower Otel bayan müdüre atandı
18.04.2013 - 11:55
6284

 Akçakoca'da hizmet veren Sky Tower Otel’de Umut Çakırhan’dan boşalan Genel Müdürlük koltuğuna Dilek Onmuş oturdu. İstanbul'da çeşitli turizm şirketlerinde hizmet veren Dilek Onmuş, "Akçakoca artık benim evim" dedi.

Akçakoca’da turizm sektöründe hizmet veren Sky Tower Otel’de yaz sezonu öncesi genel müdür değişikliğine gidildi. Nisan ayı başında otelin gelecek vizyonu üzerine gazetecilere bilgi veren Umut Çakırhan’ın otelle işliğinin kesildiği ve yerine Dilek Onmuş getirildiği açıklandı. Yönetim kadrosunda bu değişiklikle ilgili açıklama yapılmadı.

 Yeni genel müdür Dilek Onmuş, yaptığı açıklamada, İstanbul'da uzun yıllar turizm şirketlerinde çalıştığını belirterek, "Özellikle konferans turizmi alanında uzun yıllar hizmet verdim. Akçakoca halkına en iyi hizmeti vermek üzere geldim. Kalıcıyım inşallah küçük de bir evim olur burada sizlerle birlikte yaşamaya devam ederim" dedi. Sky Tower Otel olarak bir çok önemli adımlar atacaklarını işaret eden Onmuş, "Ben ve ekibim konaklamanın dışında spa bölümümüzde erkek ve kadın olmak üzere hizmet veriyoruz. Özellikle yaz aylarında erkek ve kadın ayrı olmak üzere yüzme havuzlarımızla hizmet veriyoruz. Ayrıca sosyal aktivitelerimiz mevcut olup, sıra geceleri ve konserler vererek bu sosyal aktiviteleri destekliyoruz. Ramazan ayı içerisinde düzenlenecek çeşitli programlar olacaktır" diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Kemal İleri
  Kemal İleri
  3.04.2021 18:41

  Eğer Umut bey gibi bir Genel müdürü ellerinden kaçırdılarsa bu otel adam olmaz demektir.

 • ..
  ..
  3.04.2021 18:41

  bu müdüreyi de yakında kovarlar ya da kendisi istifa eder.. bu otelin sahiplerine personel dayanmaz.

 • Umut Çakırhan
  Umut Çakırhan
  3.04.2021 18:41

  Yukarıda ki haber de bir yanlış yorumu düzeltmek istedim. Haberde yer alan ''Umut Çakırhan’ın otelle işliğinin kesildiği'' ibaresinin doğru olmadığı ; benim istifayen ayrıldığımı değerli okurlara bildirmek isterim.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız