AKÇAKOCA İÇİN NE UMDUK, NE BULDUK

AKÇAKOCA İÇİN NE UMDUK, NE BULDUK
18.08.2019 - 15:27
1490

" Akçakoca İçin Ne Umduk Ne Bulduk" başlığı ile yazılı bir açıklama yayınlayan Akçakoca Tarihi Mahalle Derneği Yönetimi; Akçakoca Belediyesi'nin Akçakocamız için bu yıl planladığı 3 günlük festivali  olumlu bulduklarını ancak, uzun süreli şenlikleri olumsuz bulduklarını söyledi.

YAPILAN YAZILI AÇIKLAMADA ŞU DEĞERLENDİRMEDE BULUNLDU

" Bazen çok iyi niyetlerle yapılmak istenen işler de kötü sonuçlanabilir.Biz bunu zaman zaman şanssızlık, kader gibi klişe kelimelerle geçiştirmeye çalışır, sorumluluğu kendimizden uzaklaştırabiliriz.


Yirmialtı gün planlanan festivalimsi, şenlik görünümlü, yarı panayır yarı pazarımsı etkinliğin, beklenen sonucu vermeyeceğini daha ilk günden anladığımızı ifade etmek isteriz.

Bu tür organizasyonlar çok kapsamlı planlanıp,çok hesaplanıp yapılır. Her türlü olasılıklar göz önünde bulundurulup, alternatifleri ile birlikte düşünülür.Acele ve hazırlıksız verilen kararlarla iyi sonuca ulaşmayı hedeflemek hayal etmekten öteye gidemez.

Akçakocamız için bu yıl planlanan festivali olumlu bulmakla beraber, uzun metrajlı bu çalışmayı da son derece olumsuz buluyoruz.

Mevcut yönetimin şansızlıklarla iş yapmaya çalıştığını biliyor ve her daim her konuda birlikte hareket edeceğimizi söylerken de, Turizmde kimlik bulmaya çalışan güzel Akçakocamızın kaderinin ucuz organizasyonlarla heba edilmeyecek kadar değerli olduğunu ve bütün bunları haketmediği düşüncesindeyiz. "
TAR-MAH-DER YÖNETİM KURULU

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız