HER YIL AYNI GÖRÜNTÜ...

HER YIL AYNI GÖRÜNTÜ...
8.07.2019 - 07:26
2587

 AKÇAKOCA ÇUHALLI PLAJININ DOĞU BÖLÜMÜNDE HER YIL GÖRDÜĞÜMÜZ İLKEL ÇADIR BU YIL TEKRAR KURULDU

 Akçakoca Çuhallı Doğu sahili Ayazlı bölgesine her yıl üzerine " ÖZEL MÜLKTÜR " yazan çadır,  bu yıl yeniden ortaya çıktı.

Önceki yıllarda tenekeden yapılan barakanın yerini bu sezon bezden yapılmış şekli aldı. Üzerine ÖZEL MÜLK yazılı çadıra vatandaşlardan tepki geliyor.

Mavi Bayraklı plaja yakışmayan çadırın Akçakoca Belediyesi tarafından derhal kaldırılması istendi. Görüşüne başvurduğumuz bir hemşehrimiz; "plaja böyle bir çadırın kurulması ilkellik ama daha büyük ilkellik de üzerine Özel Mülk yazılması, devlete ait plajlarımız bu şekilde parsellenemez ve üzerine özel mülk yazılamaz, bu şekilde izinsiz kurulan bir çadır asayiş açısından da uygun değil. Belediye ve Emniyet hatta her ikisi de bu ilkel görüntüyü kaldırmak için harekete geçmeli, bu resmen saygısızlık, hepimize saygısızlık. Her canı isteyen plaja bu şekilde çadır kurup üzerine özel mük mü yazsın? Burası Muz Cumhuriyeti mi?" diyerek tepkisini gösterdi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • mustafa çakır
  mustafa çakır
  3.04.2021 18:41

  sade o değil...gece boyunca küçüklü büyüklü çadırlarda kimin kaldığı belli değil....denetim yapılıyormu....birde sokaklar başıboş köpeklerle dolu...plajlarda köpek istilası var...

 • isimsiz
  isimsiz
  3.04.2021 18:41

  "PARSEL PARSEL" OLAN ÇUHALLI PLAJINA NE OLACAK ACABA

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız