AKÇAKOCA EMİTT FUARINDA

 AKÇAKOCA EMİTT FUARINDA
25.01.2018 - 11:11
2172

Akçakoca’nın tanıtımı için büyük bir fırsat olan Türkiye'nin uluslararası en büyük turizm buluşması başladı…

Avrupa'nın da en büyükleri arasında yer alan turizm fuarı, 85 ülkeden 4 bin 800 katılımcı, 600 tur operatörü ile bin 30 firmayı ağırlayacak fuar için bütün hazırlıklar tamamlandı.

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş'un açılışını yapacağı 22'nci Uluslararası Doğu Akdeniz Seyahat ve Turizm Fuarı açılışına Akçakoca Kaymakamı Yasin Öztürk, Akçakoca Belediye  Başkanı Cüneyt Yemenici, Akçakoca TSO başkanı Mehmet Pazvant, Akçakoca Turizm Derneği Başkanı Oğuzhan Yemeneci, meclis üyeleri ve Akçakoca STK temsilcileri hazır bulundu..

Düzce eski valisi Vasip Şahin ile ayakta sohbet

Kültür Bakanı Numan Kurtulmuş salona geldi...

VALİ VASİP ŞAHİN AÇILIŞ KONUŞMASI YAPIYOR

YEREL GAZETECİLER AÇILIŞI TAKİP EDİYOR..

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Oh ye kürküm ye şu meclis üyelerine bakın oda başkanlarına bakın dernek başkanlarına bakın yemekle meşgüller acaba akçakocanın betonlaşmaması için ne yaptılar yeşilliklerin kaybolmaması için ne yaptılar yapmazlar çünkü doğayı bozan şehrin betonlaşmasını sağlayan insanlarla tüm gün beraberler kanka olmuşlar vah benim akçakocam vah

 • Delta sokak sakinleri
  Delta sokak sakinleri
  3.04.2021 18:41

  Su fuara Delta sokaktan bı kova çamur goturseydiniz yeni hizmetimiz diye iyi turist çekerdi...

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız