Bugün günlerden Akçakoca…

Nisan güneşinin yüzünü göstermesiyle birlikte Akçakoca bahar geldi. Sıcak havayı fırsat bilen Akçakocalılar ile günü bir Akçakoca’ya gelen misafirler kumsallara ve parklara akın etti.

 Bugün günlerden Akçakoca…
15.04.2017 - 16:08
2415

Baharın gelmesi ve her yerin yeşillenmesiyle birlikte hafta sonunu fırsat bilen Akçakocalılar ile bir gününü bölgenin en önemli sayfiye yeri olan Akçakoca’da geçirmek isteyen misafirler, güzel ve güneşli havayı fırsat bilerek Akçakoca sahillerini ve parkları doldurdu.

Soğuk kış şartlarının ardından ısınan havalar, genç yaşlı hemen herkesi kumsalda, sahil yolu ile parklarla buluşturdu. Bu yoğunluğun yaşandığı yerlerden biri de Çuhallı sahilleri oldu.

Kimileri sahil bandında çoluk çocuk yürüyüşe çıkarken, kimileri süt gibi denize ayağını soktu, kumsalda oturdu, kimileri de çocuklarını parklardaki salıncaklara bindirdi. Yaşlısı genci ve çocuğu herkes güzel havanın tadını çıkardı…

Haber & Foto: İbrahim ÇAKMAK

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız