Başkan Yemenici, nitelikli turist istiyoruz derken haksız mı?

Akçakoca TV’ye ulaşan bir video, 9 günlük bayram tatili için Akçakoca’ya gelen tatilcilerin geride bıraktığı pisliği ortaya çıkardı.

Başkan Yemenici, nitelikli turist istiyoruz derken haksız mı?
7.07.2016 - 14:01
4286

Akçakoca TV’ye ulaşan bir video, 9 günlük bayram tatili için Akçakoca’ya gelen tatilcilerin geride bıraktığı pisliği ortaya çıkardı. Akçakoca Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici'nin her söze başladığında; ' çevresine karşı saygılı ve  nitelikli turist istiyoruz ' demesine karşın manzara hiç de öyle değil...

 

Karadeniz bölgesinin sayılı sahilleri arasında yer alan Çuhalı plajının kıymetini ne yazık ki bilmiyoruz. Belediye çalışanları plajı temizlemek için ellerinden geleni yapsalarda, Bayram tatili için Akçakoca’ya gelen tatilcilerin geride bıraktığı bira  şişeleri ile ortalığa gelişi güzel saçılan  çöplerin istilasına uğramış durumda... 

 

Kendisi Kocaeli’nde yaşayan, Bayram tatilini memleketi Akçakoca’da geçirmek için gelen arkadaşımız Ertuğrul Çakman, kendi sesinden kayda aldığı videoda,  pet şişelerin, bira şişelerinin ortalığa saçıldığını ve her şeyin belediyeden beklenilmemesi gerektiğini ve insan olarak bize düşen sorumlulukların olduğunu gösteriyor.

 

İşte Ertuğrul Çakman arkadaşımızın isyan ettiği  o görüntüler…

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (3)

 • Necmi Hoşveri
  Necmi Hoşveri
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca'nın yarısı niteliksiz zaten,gelen turistin nitelikli olmasını beklemek hayalcilik.Önce adam gibi eğitim almalı halk,ondan sonra zaten herşey kendiliğinden düzelir.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  PLAJLARI KİRALIYORSAN KİRALAYAN KİŞİLERİ BELEDİYE DENETLER VE TEMİZLİĞİNİ YAPTIRIR.AYRICA HALK PLAJINIDA BELEDİYE KENDİSİ TEMİZLER BURADA VATANDAŞIN SUÇU OLSA BİLE BELEDİYENİN SUÇU HALKTAN DAHA FAZLA .AYRICA HABER İYİ AMA BU KISMADA YER VERMELİYDİNİZ, BELEDİYENİN KİRALADIĞI PLAJLARIN TEMİZLENMESİ GEREKTİĞİNİ VURGULAMALISINIZ

 • Vatandaşrıza
  Vatandaşrıza
  3.04.2021 18:41

  Buraya yorum yapmak için yer açmışlar benim yorumlarım hiç yayınlanmıyor. başka yorum yapan mı yok? yoksa hiç mi yorum yayınlanmıyor.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız