Hem turizm hem esnaf canlanacak!

Düzce’nin Karadeniz’e açılan penceresi olan Akçakoca, 2019 yılından bu yana yaşadığı şansızlıklarla turizm sezonlarında istediğini alamadı. Ancak 2023 yaz sezonunda Akçakoca turizmde patlama yaşadı. 3. Finduk Festivaliyle birlikte sezon en kalabalık günlerini yaşayacak. Hem turizmin hem esnafın canlanmasına büyük katkısı olacak.

Hem turizm hem esnaf canlanacak!
21.07.2023 - 18:50
Haber Merkezi
1341

Karadeniz’in incisi Akçakoca 2019 yılından bu yana sel, pandemi ve diğer doğal afetler nedeniyle turizm alanında istediğini alamayan şansız turizm beldeleri arasında yer aldı. Ancak 2023 yılı turizm sezonunda Akçakoca’da özellikle hafta sonları patlama yaşanıyor. Ankara, İstanbul gibi büyük illerden günü birlik tatilciler Akçakoca’ya gelerek zaman geçiriyorlar.

Bu yıl yaşanan sel felaketinden geçen yıllara göre etkilenmeyen ancak kısa bir süre denize girilemeyen Akçakoca bu yıl 3.’sü yapılan Akçakoca Finduk Fest ile coşacak. Hem turizme hem de esnada katkısı olacak olan festivale çevre illerden de bir çok kişinin katılması bekleniyor. Gelen misafirler festivalde sahne alan sanatçıların şarkılarıyla eğlenirken, aynı zamanda ilçede ciddi anlamda harcama yapacaklar.

ÜNLÜ SANATÇILAR SAHNE ALACAK


Festival kapsamında 21 Temmuz Cuma akşamı İsmail Türüt sahne aldı. 22 Temmuz Cumartesi İrem Derici, 23 Temmuz Pazar günü ise Kıraç ve Karadenizli şarkıcı Erol Şahin sahne alacak

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız