Turizm'de bir "İSTİŞARE" daha...

Düzce'de turizm konusunda yapılan çalışmaların yetersiz kaldığı ve bir türlü gerekli tanıtımın yapılamadığı bilinirken, turizmi tanıtma ve geliştirme adına bir toplantı daha gerçekleştirildi. Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu dördüncü toplantısını gerçekleştirdi…

Turizm'de bir "İSTİŞARE" daha...
17.08.2022 - 17:28
Haber Merkezi
2004
1

 

Düzce'de turizm konusunda yapılan çalışmaların yetersiz kaldığı ve bir türlü gerekli tanıtımın yapılamadığı bilinirken, turizmi tanıtma ve geliştirme adına bir toplantı daha gerçekleştirildi. Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu dördüncü toplantısını gerçekleştirdi…

Turizm Bakanlığının  ilgili kuruluşu olan Türkiye Turizm Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) bünyesinde yürütülen "İl Tanıtım ve Geliştirme Programı" kapsamında, Valilik tarafından  oluşturulan “ Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu” dördüncü toplantısını yaptı.

Toplantı, Düzce Vali Yardımcısı V. Mustafa Can’ın başkanlığında, Düzce Belediyesi Başkan Yardımcısı Oya Kocaman, Turizm  İl Müdürü  Sabahattin Parlak, Türkiye Turizm Tanıtma ve Geliştirme Ajansı (TGA) Karadeniz Bölge Koordinatörü Yakup Demir, Düzce İl Tanıtım ve Geliştirme Kurulu asil ve yedek üyeleri ile sosyal Medya Ekibinin katılımlarıyla gerçekleştirildi.

İLETİŞİM STRATEJİSİ OLUŞTURULACAK

Düzce’nin tanıtımı için bütünleşik bir iletişim stratejisi oluşturulması, tüm paydaşların katılımıyla sürdürülebilir bir işbirliği modelinin geliştirilmesi, markalaşma ve iletişim süreçlerinin güçlendirilmesi ve destinasyonun dijital dünyada görünür kılınması hedefleri doğrultusunda bir araya gelen kurul üyeleri;

FENOMENLER GELECEK

24 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilen Düzce İTGK üçüncü toplantı kararları ve Düzce İTGK “Sosyal Medya Ekibi”nin çalışma performansı ve eylemlerine ilişkin değerlendirme, Düzce İTGP kapsamında 9 Ağustos 2022 tarihinde faaliyete geçirilen @gezsen_duzce instagram hesabının tanıtımı ve Eylül ayı paylaşım planına ilişkin görüş ve önerilerin alınması, BakanlıKça  İTGP Sosyal Medya çalışmaları kapsamında Düzce’de ağırlanacak fenomenlerin gezi programı planıyla ilgili görüş ve önerilerin alınması, İlde düzenlenmesi planlanan etkinliklerin diğer kurum ve kuruluşlarla işbirliği içerisinde yürütülmesi konuları görüşülerek karara bağlandı.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • AKÇAKOCALI
    AKÇAKOCALI
    19.08.2022 11:42

    Sayın Akçakoca Kaymakamı Akçakocanın bir turizm kenti olduğuna inanıyor mu.Şöyle vatandaşa bir kulak verse.Sahiller kumsallar neden satıldı.İnsanların huzurlu bir şekilde denize girecek halleri mi kaldı.Kaldırımlar işgal edildi yayaların can güvenliği mi var.Merkez çarşıda trafik nasıl neden ana yol saksı vs lerle daraltıldı.Lokantaların masaların arasından insanlar sürte sürte geçmek zorunda mı.Peki bunlar normal durumlar mı.Normal se Kaymakama söyleyecek bir şey yok.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız