46 kişilik grup Akçakoca’ya geldi

46 kişilik grup Akçakoca’ya geldi
19.01.2022 - 18:05
Özel Haber
4261

Ankara Turist Rehberleri Odası (ANRO) Yönetimi ve Üyelerinden oluşan 46 kişilik grup Akçakoca’ya geldi.

 Fakıllı Mağarası, Ceneviz Kalesi, Tarihi Yukarı Mahalle Pazarı, Cumayanı Ören Yeri, Tarihi Hemşin Camii, Akçakoca Çınar Caddesi ve Şehir merkezini gezip, ilçemizdeki turistik destinasyonları inceleyen ve bilgiler topluluk Akçakoca Kaymakamı Mustafa Can ile Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz’ın katıldığı bir toplantıda karşılık fikir alışverişinde bulundu.

Belediyeden yapılan açıklamada; “ Gezi sonrasında Öğretmenevinde, Kaymakam Mustafa Can, Belediye Başkanı Sayın Okan YANMAZ, Turizm İşl.ve Otelcilik Yüksekokul Müdürü Sayın Muammer MESCİ, Tic.ve San. Odası Başkanı Sayın Mehmet Nazım PAZVANT, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Duygu Aydoğan’ın katılımlarıyla ilçemizde Turizm alanında yapılması gerekenler, hizmet kalitesinin artırılması ve sektörün talep ve önerilerinin görüşüldüğü değerlendirme toplantısı yapıldı “ denildi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız