AKÇAKOCA SİZİ BEKLİYOR...

Pandemiyle mücadelede aşının yaygınlaşması ve kısıtlamaların büyük ölçüde kaldırılmasıyla birlikte tatil bölgeleri Kurban Bayramı öncesinde yüzde yüz doluluk oranına ulaştı. Selin vurduğu Akçakoca’da yaralarını sarmaya çalışan esnafa destek için tatilinizi Akçakoca’da geçirin.

AKÇAKOCA SİZİ BEKLİYOR...
15.07.2021 - 16:57
Kaynak: Özel Haber
8902
1

Kurban Bayramı tatilinin 15 Temmuz resmi tatiliyle birleştirilerek 11 gün tatil olabileceği değerlendirmesiyle tatil bölgeleri şimdiden yüzde yüz doluluk oranına ulaşmış durumda.  Pandemiyle mücadelede aşının yaygınlaşması ve kısıtlamaların da büyük oranda kaldırılmasıyla birlikte, Kurban Bayramı tatili için insanlar tatil bölgelerine akın ediyor. Karadeniz’de denize kıyısı olan bir çok bölgede rezervasyonlar şimdiden dolmuş durumda. 
İki yıl arayla selin vurduğu Akçakoca ise hala yaralarını sanmakla uğraşıyor. 11 gün olması beklenen Kurban Bayramı tatili için uzağa gitmeye gerek yok. Hemen yanı başımızda, selin vurduğu ve esnafın yaralarını sarmak için uğraştığı Akçakoca’ya giderek, hem tatilimizi yapalım hem de Akçakocalı esnafa destek olalım. 


PLAJLAR TEMİZLENDİ


Aşırı yağış nedeniyle taşan derelerin denize getirdiği ve denizin de sahile attığı çöpler, Akçakoca Belediyesi tarafından temizlendi. Sahillerin temizlenmesi, kentteki sel izlerinin silinmesi için gece gündüz çalışan yetkililer, turizm kenti Akçakoca’da yaz sezonu verimli geçirsin diye çabalarken, bizler de tatil için başka illere gitmek yerine, bu yıl Akçakoca’ya giderek esnafa destek olalım.

KAYNAK: DÜZCE PARANTEZ


Editör: N. Cingirt