Gelen Gideni öyle bir arattı ki! Çalışkanı gitti, tembeli geldi

Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, yaptığı işlerle ve yapmadığı işlerle tartışma konusu oldu.

Gelen Gideni öyle bir arattı ki! Çalışkanı gitti, tembeli geldi
16.01.2015 - 12:28
2643

Düzce Burası İnternet sitesinde yer alan bir haberde, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci'nin  yaptığı işlerle ve yapmadığı işlerle tartışma konusu olduğu iddialarına yer verdi.

Düzce'de 3 haftadır yapılamayan amatör spor faaliyetleriyle ilgili bütün şimşekleri üzerine çeken Dereci'nin, amatör sporlara büyük darbe vurduğu ileri sürülüyor...

 

Burası Düzce'de yer alan haber şöyle:


Geçtiğimiz günlerde çok tartışılan judo salonu icraatı ile tepkileri üzerine çekmişti. Bir branş için tesis kazandırırken, diğer bir branşın tesisine el koymuştu. Basında çıkan haberler sonrasında, kendi saçma sapan kararlarının karşılığında basın sorumlusu Kaan Kuşçuoğlu'nu gazetelerde çıkan haberleri engelleyemediği sebebi ile görevinden alarak ayrı bir skandala imza atmıştı.

 

Göreve geldiğinden bu yana gözle görülür, elle tutulu bir icraati olmayan Dereci, selefi Ömer Faruk Şiran'ın gölgesinde kaldı. Şiran sayesinde birçok yatırıma kavuşan Düzce, Dereci döneminde ise duraklama devrini yaşıyor.

 

Basın ve spor camiası ile arası iyi olan Şiran'ın aksine Dereci'nin birkaç kişinin isteklerine uyarak herkesi karşısına alması sonunu hazırlıyor.

 

Judoculara tesis kazandırırken, futbolseverlerin elinden aldı

 

Tesisler şube müdürü Ayhan Alayıldız'ın şahsi istekleri doğrultusunda Nurettin Zafer Stadı'nın yanında bulunan kantini, judo salonu yapan Dereci, kimsenin fikrini dahi almayarak, birilerinin yönlendirmesi ile işler yapması büyük tepki topladı.

 

Yaptığı işlerle tartışma konusu olan Dereci'nin son olarak, futbol sahalarını kardan temizlememesi amatör futbola da darbe vurdu. Hafta sonu oynanması gereken karşılaşmalar sahaların karla kaplı olması nedeniyle ertelendi. Temizleme çalışmaları yerine maçların ertelenmesinin tercih edilmesi tembelliğin de bu kadarı dedirtti. 

 

Lisanslı sporcu sayısını yükselteceğine düşürüyor

 

Lisanslı sporcu sayısını yükseltmek için çalışmalar yapması gereken Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü, aksine bazı branşları kapatarak spora darbe vurmaya devam ediyor.

 

 

Kaynak: http://duzceburada.com/tr-TR/haberler/1251/gelen-gideni-oyle-bir-aratti-ki-caliskani-gitti-tembeli-geldi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • aile boyu spor
    aile boyu spor
    3.04.2021 18:41

    yaptığınız haberin eksikleri olmasına rağmen çok güzel açıklamışsınız. ancak bir faydası yok şuanda ki il müdürümüzün arkası sağlam buda düzce nin kaderi yapacak bir şey de yok artık.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız