Dost kardeş bir arada

Sapanca Gençlikspor başkanı Adil Köseoğlu, 2.Lig, 3.Lig ve BAL liginde mücadele eden kulüplerin başkanını Antalya’da ağırladı.

Dost kardeş bir arada
30.12.2022 - 20:52
Özel Haber
264

3.Lig'de mücadele eden Sapanca Gençlikspor, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya kampında sürdürüyor. 2.Lig ekibi Amed Sportif ile hazırlık maçı yapan yeşil beyazlıların başkanı Adil Köseoğlu ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdüren diğer 2.Lig ve 3.Lig takımlarının başkanlarını misafir ederek dostluk rüzgarları estirdi.

Sapanca Gençlikspor başkanı Adil Köseoğlu,  Düzce Cam Düzcespor ile aynı grupta şampiyonluk mücadelesi veren Amed Sportif ile yapacağı hazırlık maçı öncesi  Düzce Cam Düzcespor başkanı Gökhan Kapoğlu, 3.lig temsilcisi  Iğdırspor kulüp başkanı Cantürk Alagöz, 2.lig temsilcisi İskenderunspor başkanı Hakan Bolat, Adana 1954 Kulüp başkanı Menderes Kutlu, Amed Sportif futbol şube sorumlusu Şefik Özdil ve Nihat Katmış ile bir araya gelerek dostluk mesajları verdiler.

Kadim dostlukları uzun  yıllara dayan kulüp başkanlarıyla bir araya gelişleri sonrası kısa bir açıklama yapan Sapanca Gençlikspor başkanı Adil Köseoğlu;  “çok değerli dostlarımız ile futbol camiası içerisinde Antalya'da yeniden bir araya geldik. Tüm kulüplerimize başarılar diliyoruz. Futbolun dostluk kardeşlik ve birleştirici gücünü en iyi şekilde temsil etmeye çalışacağız'' ifadelerini kullandı.


Editör: N. Cingirt