Rasim Çam: YIĞILCASPOR’U YOK EDEMEYECEKSİNİZ

Yığılcaspor ile ilgili Düzce il disiplin kurulunun almış olduğu haksız karara sert tepki gösteren Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, yaptığı açıklamada “bu kararı alanları kınıyorum” dedi. Yığılcaspor'un yalnız olmadığını dile getiren Başkan Çam, savunma alınmadan verilen karara sert açıklama yaptı.

Rasim Çam: YIĞILCASPOR’U YOK EDEMEYECEKSİNİZ
6.01.2022 - 08:07
Haber Merkezi
259

Konu ile ilgili Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. Düzce il disiplin kurulunu Yığılcaspor için almış olduğu kararlar üzerine en şiddetli şekilde kınıyorum. Bilsinler ki Yığılcaspor Düzce'nin, ilçenin en eski  köklü kulüplerindedir. Yığılca'mızı ve Düzce de ki amatör sporu almış olduğunuz kararlarla sadece ilçelerimizin değil ülke futbolunun kalkınmasının önünü kesmiş oluyorsunuz. Hiçbir suç savunma alınmadan cezalandırılamaz”

Açıklamasının devamında kararların gözden geçirilmesi gerektiğini ifade eden Başkan Çam, disiplin kurulunun futboldan anlayan kişilerden olduğunu düşünmüyorum. Bu kurul şunu bilmeli ki Yığılcaspor sahipsiz değildir. Eğer bu kararınızı gözden geçirmezseniz gerekli adımları atmaktan çekinmeyiz. Şunu bilesiniz ki Yığılca ve Yığılcaspor  Düzce siyasetinin siyasette ve sporda şamar oğlanı değildir. Çünkü devamlı dış sahada hakaretler olaylar yapan rakip iç sahada olayı yapan yine rakip. Gözlemcinin yanlı raporuyla ceza yiyen yine Yığılcaspor ve futbolcular. Bu nasıl bir zihniyet artık yeter. Bu ilçe Dünya savaşlarında olsun Kore de olsun Kıbrıs'ta olsun, 15 Temmuz Kalkışmasın olsun ilk önce Düzce'ye koşan şehitler ve gazileri olan onurlu gururlu ülkesi milleti için can verecek kadar şahsiyetli evlatları olan bir ilçedir. Ne yaparsanız yapın bu ilçe size kendini ezdirmez. Size çerez ve yem olmaz. Başaramayacaksınız. Yığılca'yı, Yığılcaspor'u yok edemeyeceksiniz” dedi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız