DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN SPOR KAMPÜSÜ HAKKINDA AÇIKLAMA

Düzce Belediyesi, Şıralık’ta inşaatı devam eden Spor Kampüsü hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşım gerçekleştirdi.

DÜZCE BELEDİYESİ’NDEN SPOR KAMPÜSÜ HAKKINDA AÇIKLAMA
20.11.2021 - 18:14
Haber Merkezi
296

Son dönemde bazı sosyal medya hesaplarından, Şıralık Spor Kampüsü ve yedek stat ile ilgili yapılan paylaşımlar nedeniyle Düzce Belediyesi bir açıklama yaptı.

Şıralık Spor Kampüsü hakkında yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

Son günlerde bazı sosyal medya platformlarında Şiralık Spor Kampüsünde yapmış olduğumuz Amatör Spor Kulüplerinin kullanacağı "Yedek Stat" çalışmaları hakkında çıkan söylentiler gerçeği yansıtmamaktadır.  Söz konusu sosyal medya içeriklerindeki görseller yedek stat çalışmamıza ait alandan çekilerek servis edilmiştir. "Spor Şehri Düzce" sloganı ile devam eden çalışmalarımız kapsamında kampüsümüzün içerisinde; Stadyum, amatör saha, yüzme havuzu, spor okulları bulunacaktır. Düzcespor'un da maçlarını oynayacağı ana stadyum ile ilgili çalışmalar da yedek stadyumun tamamlanmasının ardından başlayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız