DÜZCESPOR İDMANINI İZLEDİLER

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve Sakaryaspor eski klüp başkanı Selahattin Aydın , Düzcespor Klüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile birlikte takımın idmanını izlediler.

DÜZCESPOR İDMANINI İZLEDİLER
18.07.2021 - 11:36
Özel Haber
456

Yeni sezona Şıralık Tesislerinde yaptığı idmanlarla hazırlanan Düzcespor'un  konukları vardı. MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu ve Sakaryaspor eski klüp başkanı Selahattin Aydın , Düzcespor Klüp Başkanı Gökhan Kapoğlu ile birlikte takımın idmanını izlediler.

Düzcespor yeni sezon için hem transfer çalışmalarına hem de hazırlıklarına devam ediyor. Şıralık tesislerinde idman yapan Düzcespor'un bugün ziyaretçileri vardı.

MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, Sakaryaspor eski klüp başkanı ve Düzceli iş insanı Selahattin Aydın, MHP Merkez İlçe Başkanı  ve Düzcespor Yönetim Kurulu üyesi  Murat Baki Yılmaz, Şıralık tesislerini ziyaret ederek , Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, Başkan Yardımcısı  Zekeriya Korkmaz ve As Başkan Ekrem Kap ile birlikte takımın idmanını izlediler. Cabğlu ve Aydın, hem Düzcespor yönetimine hem de takıma yeni sezonda başarılar dilediler.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız