ADAMLAR KÖSTEK DEĞİL DESTEK OLUYOR...

ADAMLAR KÖSTEK DEĞİL DESTEK OLUYOR...
19.09.2020 - 19:48
2534

  Düzcespor’da Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu’nun istifası sonrası kamuoyunda yaşanan şaşkınlık ve üzüntünün yanı sıra başta siyasi partiler olmak üzere, ilçe belediye başkanları ile sivil toplum kuruluşlarından Kapoğlu’na destek mesajları yayınlanıyor. Sosyal medyada da Kapoğlu’nu destekleyen mesajlar çığ gibi artıyor. Bu arada komşu il Bolu’da da Boluspor için örnek bir olay yaşandı. Ak Parti Bolu İl Teşkilatı Boluspor’un deplasmanda oynanacak ilk maçının tüm masraflarını üstlendi.

 AK Parti Bolu İl Başkanı Nurettin Doğanay  Boluspor’un her zaman ve her şartta yanında olduklarını belirterek; “Boluspor, bizim hassas noktamız. Biz de AK Parti Bolu teşkilatları olarak her zaman ve her şartta Boluspor’umuzun yanındayız’ dedi. İl Başkanı Doğanay kamuoyuna yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi: “ Bolu kamuoyunun da bilindiği üzere Sayın Abdullah Abat Başkanlığında oluşan yeni yönetimle birlikte şehrimizde de yeni bir heyecan, yeni bir birliktelik oluştu. Boluspor’un sorumluluğu sadece Başkan ve Yönetim Kuruluna ait değil. Eğer içimizde gerçek Boluspor sevgisine sahipsek gerçek bir Bolusporlu isek, bugün de destek vermek en büyük görevimizdir. Bu yüzden Boluspor'a herkesin gerçekten destek vermesi ve 'seviyormuş' gibi yapmaması gerekiyor. Bu yük şehirle paylaşılmalı. Boluspor, Türkiye'nin ve şehrimizin önemli bir markası. Yeni yapılanma sonrası Boluspor Yönetim Kurulunun yaptığı çalışmalar hepimizi heyecanlandırdı, umutsuzluğu attık. Bu yükün altından hep birlikte kalkacağımıza inanıyorum ve inşallah sezon sonunda hedeflediğimiz yer olan Süper Ligde kırmız beyazlı bayrağımızı dalgalandırırız. Bu amaçla Biz de arkadaşlarımızla buna katkı vermek adına ilk deplasman maçının sponsoru olmak isteğimizi Boluspor Yönetim Kuruluna ilettik ve sağolsunlar onlar da kabul ettiler.”

AK Parti İl Başkanı Nurettin Doğanay’ın açıklaması Düzce’de örnek ve ibretlik olarak değerlendirildi. Whatss App ihbar hattımıza konu ile ilgili olarak şu görüşler geldi: “ Bir şehrin siyasi partisinin il başkanı o şehrin takımına nasıl sahip çıkılacağını gösterdi. Biz de bunun tam tersi oluyor. Bizdeki siyasetçiler bırakın destek olmayı adeta köstek oluyorlar. Bolu, nasıl birlik ve beraberlik içinde hareket ediliyor bizlere gösterdi. Bu tablodan örnek alarak utanmamız gerekiyor’

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız