Fikret Albayraktan istifa sürprizi

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak,Akçakocaspor kulüp başkanlığından istifa ettiğini açıkladı.

Fikret Albayraktan istifa sürprizi
8.05.2013 - 21:43
2077

 Belediye Başkanı ve aynı zamanda bugüne kadar Akçakocaspor kulüp başkanlığı görevini yürüten Fikret Albayrak yazılı bir açıklama yaparak işlerinin yoğunluğu nedeniyle kulüp başkanlığını bıraktığını açıkladı.

 

Ajanslara son dakika bilgisi olarak geçen Akçakocaspor açıklamasında şu görüşlere yer verildi:

 

“ Bu güne kadar başarı ile Akçakocaspor Yönetim Kurulu ve Kulüp Başkanlığı görevini yürütmekte olan Başkanımız Fikret ALBAYRAK  işlerinin yoğunluğu nedeniyle 08.05.2013 tarihi itibari ile Kulüpteki Başkanlık görevinden ayrılma kararını yönetim kurulumuza sunmuştur.

 

Başarılı bir yönetim ile bu zamana kadar Kulübü yöneten ve büyük başarılara imza atarak Akçakocaspor’a hayat veren Başkanımız Fikret Albayrak’ın bu kararını üyelerimiz ile görüşerek üzülsekte,iş yoğunluğunun farkında olduğumuzdan oy birliği ile kabul ettiğimizi sizlerle paylaşmak isteriz.

 

Bundan sonraki süreçte Syn. Fikret ALBAYRAK her platform da Akçakoca spora destek vermeye devam edecektir. Kendilerine bu zamana kadar ki hizmetlerinden dolayı Yönetim Kurulu olarak teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

 

Fikret ALBAYRAK’tan boşalan başkanlık görevine aynı gün, Üyelerimizin tamamının Oybirliği ile Yönetim Kurulu Üyemiz Sn Serkan TANDOĞAN getirilmiş olup, kendisine yeni görevinde başarılar diler, alınan kararların tüm camiamıza, Akçakoca sporumuza ve Akçakoca’ya hayırlı olmasını dileriz.”