Basın Mensupları Maça Biletle Girecek

Basın Mensupları Maça Biletle Girecek
14.02.2020 - 15:06
1115

 Düzce'de görev yapan basın mensupları Düzcespor mağazasına gelerek örnek bir kampanyaya imza attı. Düzcespor'un çıkış yakaladığı şu dönemde tüm Düzce'nin elini taşın altına koyması gerektiğini vurgulayan gazeteciler, maçlarda akretidasyonlarının olmasına rağmen Şile Yıldızspor - Düzcespor maçı için bilet alarak takıma destek oldular.

 Düzcespor'un yarın oynanacak Şile Yıldızspor maçı öncesi Düzce'de görev yapan gazeteciler örnek bir kampanya düzenledi. Düzcespor'un Düzce Valiliği önünde bulunan Mağazasına gelen gazeteciler akreditasyonları olup bedava maça girmelerine rağmen bilet alarak takıma destek oldular. Konuyla ilgili açıklama yapan Düzce TV Program yapımcısı Hasan Kaya; "Düzce'de görev yapan basın mensuplarıyla birlikte Şile Yıldızspor ile oynanacak maç için bilet alalım dedik. Aldığımız biletleri de Eşimize dostumuza arkadaşlarımıza verelim. Zaten bizim akreditasyonlarımız var. Böyle bir adım atmak istedik. Belki bir önderlik yaparız, maça bedave girenler yada girmek isteyenlere bir örnek olur dedik. Yönetim yapması gerekeni yapıyor, Burada basındaki arkadaşlarımız da Düzcespor'un her zaman yanında oldu. Hem Maçlara gelen taraftarlar hem de basın mensupları bu takıma sahip çıkmalı. Spor muhabirleri, spor yazarları, gazeteci arkadaşlarımız sağolsunlar ilgi gösterdi biletlerini aldı. Bilet almayanlar da lütfen gelsinler desteklerini esirgemesinler" dedi.

MAÇLARA KADINLARI DA BEKLİYORUZ

Kampanyayı desteklediklerini söyleyen Düzce Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Erol Tayhan ise; "Spor yazarları derneği Düzce şubesi olarak ve Düzce Gazeteciler Cemiyeti olarak biz zaten akradite oluyoruz. Düzcespor yönetimini başlattığı kampanyayı desteklemek istiyoruz. Maçlara bayanları da bekliyoruz. Spor sadece erkekler için değil. Biz bu anlamda biz zemini hazırladık, biletler temsilidir. Bu yönetime desteğimiz sürecek. Hem sporcularımıza hem yöneticilere başarılar diliyoruz.

DESTEK HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

Düzcespor Başkan Yardımcısı Zekeriye Korkmaz Düzcespor'a olan ilginin her geçen gün arttığını söyleyerek; "Basın mensuplarına teşekkür ediyorum. Bundan sonra daha iyi günler olacaktır. Bu kampanyanın Düzce geneline yayılacağını düşünüyorum. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.