Düzcespor Hopada Altın Buldu.. 1-1

Düzcespor Hopada Altın Buldu.. 1-1
26.01.2020 - 15:15
1244

 Türkiye Futbol Federasyonu 3. Lig 1. Grupta mücadele eden Düzcespor, ligin 20. Hafta mücadelesinde Artvin Hopaspor ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Saha zemininin kötü olduğu maçta karşılaşma 1-1 sonuçlandı.

 3. lig 1. grupta mücadele eden temsilcimiz Düzcespor bu hafta Artvin Hopaspor ile karşılaştı. Karşılaşmayı Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu, yönetim kurulu üyeleri ve iki otobüs ile Hopa'ya giden Kırmızı şimşekler taraftar grubu izledi.  Karşılaşma saat 13.00'de Artvin Hopa ilçe stadyumunda başladı. Karşılaşmayı, Trabzon Bölgesi hakemlerinden Sinan Özcan yönetti. Yardımcılıklarını ise Ertan Başdağ, İsmail Ertunç, Mehmet Kara yaptı.

Ligin 20. haftasında ligin güçlü ekiplerinden olan Artvin Hopaspor'da Düzcsepor etkili oyununa rağmen 50. dakikada kalesinde 1 gol gördü. 69. dakikada DÜzcespor'un kazandığı penaltıyı Yusuf Akyel kullandı. Akyel'in düzgün vuruşu ile top Hopaspor ağları ile buluşarak eşitlik sağlandı.

Karşılaşmaya 5 dakika uzatma dakikası eklendi. Uzatma dakikalarında da gol sesi çıkmayınca müsabaka 1-1'lik eşitlik ile sona erdi. 

Bu sonuç ile Düzcespor puanını 28'e yükseltti.

Düzcespor ligin ikinci devresinin 3. maçında da mağlubiyet görmeyerek Düzce'ye dönüyor. 

Takım ligdeki yükselişini sürdürüyor. Düzcespor haftaya evinde Erzin spor ile karşı karşıya gelecek