Düzcesporda Kapoğlu Dönemi Resmen Başladı...

Düzcesporda Kapoğlu Dönemi Resmen Başladı...
8.11.2019 - 17:49
1222

 Düzcespor 52. Yılında 49. Başkanını seçti. İşadamı Gökhan Kapoğlu başkanlığında oluşturulan yeni yönetim tam not aldı. Düzce Belediyesi Kültür Merkezinde yapılan kongrede salon tıka basa dolarken spor camiası “Düzcespor Düzcespor olalı, böyle kongre görmedi” yorumlarını yaptı.

 

Koca Çınar Düzcespor 52. Yılında yaptığı kongrede işadamı Gökhan Kapoğlu’nu 49 Başkan olarak seçti. 1 Kasım tarihinde yapılan kongrede yeterli çoğunluk sağlanamadığı için, kongre 8 Kasım tarihine ertelenmişti, ancak bu kez salon hınca hınç dolması Düzcesporluların umutlarını yeşertti. Başkanlığa talip olan  İşadamı Gökhan Kapoğlu oluşturduğu seçkin ve tanınan isimlerden oluşturduğu yönetim kurulu kadrosu ile de göz doldurdu. Spor camiası yorumcuları salondaki coşkulu kalabalığı görünce; “Düzcespor Düzcespor olalı böyle kongre görmedi” diyerek duygulu anlar yaşadı.

Açılış Konuşmasını yapan Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Celal Kasapoğlu bekledikleri enerjiyi yakaladıklarını söyleyerek; “Düzcespor için tahminimizden daha erken vakitte enerjiyi yakaladık. Biliyorsunuz bizler bir şekilde yönetime girmiştik. Kendimizi sorumlu hissederek gövdemizi taşın altına koymuştuk. Düzcespor için elimizden geleni yapmayı düşünerek buraya kadar geldik. ligin 11. haftasında 10. sırada bir takım devrediyoruz. Düzcespor hakettiği değere mutlak surette ulaşmak mecburiyetinde. Gücümüz neyse destek olmaya devam edeceğiz. Bu zor dönemde “biz elimizden geleni yapmaya hazırız” diyen  Sayın Gökhan Kapoğlu’na teşekkür ederim. Takımımıza sahip çıkmak adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz.  Biz vicdanen rahat ve mutlu bir şekilde, düzcesporun önünün açık olduğunu görerek devrediyoruz.

Hesap ve denetim raporlarının okunmasının ardından yeni yönetim kurulu oylamaya sunuldu. Oylamanın ardından Düzcespor’un yeni başkanı seçilen İşadamı Gökhan Kapoğlu memleketin öz evlatları ile bu yola çıktıklarını söyleyerek; “Yarım asırdan fazladır, kimliğimizi, karakterimizi, ahlakımızı, yeşil hasalara yansıtan Düzcesporumuza, omuz vermek, güç katmak için, memlekemizin öz evlatları ile, bu kutlu yola girmiş bulunmaktayız.

Gökhan Kapoğlu olarak, adımın lanse edildiği ilk günden beri, her platformda, şahsıma iyi dilek ve temennilerini ileten, değerli hemşehrilerime teşekkür ederim. Bu günü yeniden Düzce, yeniden Düzcespor diyerek bir milat kabul edeceğiz, ve hep birlikte, DahaGüzelOlacak şiarını, önce şehrimiz, sonra Düzcesporumuzda hayata geçireceğiz.

İnanmak başarmanın yarısı ise, azim ve kararlılığımızla Düzcesporu, hakettiği yere getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın, İnanıyoruz ve hep birlikte başaracaığız. Bugüne kadar bu kulübe emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim. Hepinizi hürmetle selamlıyor, Düzcesporun başarılarında buluşmak ümidiyle saygıyla sunuyorum” dedi.

Düzcespor’un Yeni Yönetim Kurulu Şu Şekilde Oluştu:

Celal Kasapoğlu, Erdoğan Bal, Zekeriya Korkmaz, Selahattin Kudu, Taner Çakır, Erdoğan Bıyık, Erkan Seçkin, Saffet Seven, Veysel Demir, Özkan Turan, Barış Özalkan, Burçin Sarıcan, Eren Akgül ve İslam Keleş.

Denetim Kurulu ise Ali Tokgöz, Murat Baki Yılmaz ve Yavuz Keleş’ten oluşacak.

Yedek Üyeler:

Doğan Kaya, Aydın Coşkun, Sami Kılıç, Sezgin Keleş, Ozan Kapoğlu, Cengiz Keleş, Özcan Demir, Bilal Yıldız, Tevfik Arslan, Ahmet Tekin Soyer, Burak Emin Korkmaz, Ahmet Özdemir, Onur Kalaycıoğlu

Denetim Yedek üyeler:

Cumhur Gürer, Zafer Keleş, Alican Aktaş