GENÇLİK SPORDA NÖBET DEĞİŞİMİ

GENÇLİK SPORDA NÖBET DEĞİŞİMİ
17.10.2019 - 09:01
1033

 2013 yılından bu yana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevini yürünet Feyzullah Dereci'nin tayini Afyonkarahisar'a çıktı. Dereci'den boşalan koltuğa ise Cumayeri SYDV müdürü ve TÜGVA İl Temsilcisi İsa Yazıcı getirildi.

 Uzun yıllardır Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürlüğü görevini başarılı bir şekilde yürüten Feyzullah Dereci'nin tayini Afyonkarahisar'a çıktı. Göreve geldiği günden bu yana Düzce ve ilçelerinde gerçekleştirdiği icraatlar ve sosyal sorumluluk projeleriyle de sık sık gündeme gelen Dereci bundan böyle Afyonkarahisar'da görev yapacak.  Dereci'nin Yerine ise Cumayeri Kaymakamlığında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü İsa Yazıcı Getirildi. Yazıcı aynı zamanda TÜGVA Düzce İl Temsilcisi olarak da görev yapıyor. 

Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı'nın kardeşi olan ve Cumayeri ve Düzce'de Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü olarak bir çok kişiye el uzatan Yazıcı TÜGVA il temsilcisi olarak da başarılı işlere imza atmaya devam ediyor. 

Oxijen Medya ailesi olarak Dereci'ye ve Yazıcı'ya yeni görevlerinde başarılar diliyoruz.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız