Özlü Düzcespor’un Yanında

Özlü Düzcespor’un Yanında
21.12.2018 - 15:04
934

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü sporun ve sporcunun yanında olduğunu gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde Kırmızı Şimşekler taraftar grubunu misafir eden Özlü, Düzcespor Mağazasını ziyaret etmeyi de ihmal etmedi.

 
31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında yoğun performans ile seçim çalışmalarına devam eden 65. Hükümet Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı ve AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü’yü geçtiğimiz günlerde Kırmızı Şimşekler Taraftar grubu üyeleri ziyaret etti. Samimi ortamda gerçekleşen ziyarette, taraftar grupları siyasi ve idarecilerin Düzcespor’u ve taraftarları yalnız bırakmaması gerektiğini vurgularken, Dr. Faruk Özlü’ye Düzce’nin spor alanında gördükleri eksikleri ilettiler. Sorunları tek tek not alan Özlü çözüm için gerekli girişimlerin yapılacağını söyledi. Ziyaretin ardından Özlü resmi twetter hesabından paylaştığı görsellerin üzerine “Düzcespor’umuzun taraftar grubu Kırmızı Şimşekler’in koca yürekli temsilcilerini misafir ettik. Sesiniz hep gür çıksın KIRMIZI ŞİMŞEKLER” notu ile attığı twet taraftar grubunu mest etti.
 
Düzcespor Mağazasını Ziyaret Etti
 
Düzce Belediye Başkan Adayı Dr. Faruk Özlü geçtiğimiz günlerde Düzcespor mağazasını da ziyaret ederek, basın mensuplarından mağaza ile ilgili bilgi aldı. Mağazada çalışan bulunmadığı için spor ile ilgilenen yerel basın mensuplarının nöbet usulü sıra ile beklediği Düzcespor Mağazasında Dr. Faruk Özlü, basın mensuplarından Düzcespor hakkında bilgiler aldı.
 
Düzcespor’a özel önem verdiğini söyleyen Bakan Özlü, Düzcespor ile ilgili çeşitli temaslarda bulunduğunu ve netleşmesi durumunda bilgi vereceğini söyledi.