AKÇAKOCA KIZILAY BAŞKANI ÖZTÜRK’TEN SPORA DESTEĞE DEVAM

AKÇAKOCA KIZILAY BAŞKANI ÖZTÜRK’TEN SPORA DESTEĞE DEVAM
12.09.2018 - 18:12
2097

  Akçakoca Kızılay Başkanı   Özkan Öztürk,   Akçakoca spor A takımına  eşofman, boyunluk,çorap,yağmurluk,futbol topu  ve tişört desteğinde bulundu.

               Akçakoca’mızda bütün spor dallarına destek vereceklerini belirten Öztürk,bugün Akçakoca’mızın takımı olan Akçakocaspora yaptığımız desteği yılın diğer bölümlerinde devam edeceklerini belirtti.

Türk Kızılay Akçakoca şubesi olarak yönetim kurulu ve gönüllü Kızılaycılarımızla birlikte okullarda ve sporun diğer branşlarında katkıda bulunacaklarını da belirtti.Önümüzdeki günlerde Balatlıspor ve Akçakoca güreş takımı sporcularına desteğe devam edeceklerini belirtti.

         Başkan Öztürk açıklamasında, Futbol diğer spor dallarına göre dünyada en çok sevilen ve izlenen spor dalıdır. Milyonlarca kişi sporcu veya seyirci olarak futbol sporuna katılır. Bir sportif faaliyet olarak kabul edilen futbol gençlerin ruhen ve bedenen sağlıklı yetişmesi sosyolojik ve psikolojik açıdan toplum yaşamına katkı koyması ile bir eğitim vasıtası olarak kabul görmektedir. Futbol her kesimden mesleki konumları ve statüleri ne olursa olsun tüm insanların yaşamlarını renklendiren geniş bir spor branşıdır.

Akçakocaspor başkanı ve AK parti ilçe başkanı Dergah Akça, belediye başkanı Cüneyt Yemenici ise yaptıkları açıklamada,  Akçakoca Kızılay şubesinin vermiş olduğu desteğin önemine değinerek Kızılay şube başkanı Özkan Öztürk  ve yönetim kurulu,gönüllü üyelere tek tek  teşekkürlerini belirtti.          

                

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • can turk
  can turk
  3.04.2021 18:41

  başkanım allah razı olsun sizden akçakocamıza güzel hizmetler getiriyorsunuz

 • .
  .
  3.04.2021 18:41

  Başkan herşey çok güzel ellerinize sağlık. Fakat sitemim olacak; şu Özel Kalem Müdürünün oto yıkamacılığından bi anda müteahhit olan kardeşi değilmi? Ya arkadaş bunları neden herşeye bulaştırırlar anlamadım, sadece resim çektirmek için ve kendilerini birilerine gösterip de bi yerlere gelme çabasında olan insanları artık ayırın etrafınızdan sizden ricam. Sevilmiyorsunuz arkadaş, insanlar sizlden nefret ediyor. Bi işe yaramadığınız gibi şu güzelim devletin güzide kurumlarını kirletmeyin. Başkan ve diğer gönüllü arkadaşları canı gönülden kutlarım, şu gereksiz güç sevdasına, resim sevdasına birileri vasıtası ile gelenler hariç.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız