AMATÖRDE HAFTANIN SONUÇLARI

Düzce süper amatör kümede oynanan maçlar sonunda playoff oynayacak takımlar yavaş yavaş şekillenmeye başladı.

AMATÖRDE HAFTANIN SONUÇLARI
28.12.2021 - 08:15
Haber Merkezi
998

A grubunda alınan sonuçlarda,  Yığılcaspor 3- Gölyakaspor 3,  Gümüşova Gençlikspor 0- Hamidiyespor 0, Cumayeri Belediyespor 5 Kirazlıspor 0. Bu sonuçlara göre Cumayeri Belidyespor bütün maçlarını kazanırken puanını 24 yaparak playoff oynamayı garantiledi.

İkinci sırada yer alan Gölyakaspor son iki maçtan alacağı 3 puan ile playoff oynarken, 11 puanlı Kirazlıspor ile 10 puanlı Yığılcaspor'un son iki maçta alacağı sonuçlar playoff‘u oynayıp oynamayacaklarını  belirleyecek.

Düzce süper amatör B grubunda ise AydınpınarsporAziziyespor karşısında 3-0 hükmen kazanırken gizli lider durumda bulunuyor .Aydınpınarspor 9 maçta 22 puan ile ligin ikinci sırasında yer alırken, Düzce 81 Yıldız spor Kaynaşlı Belediyespor ile 1-1 berabere kalarak 10 maçta 23 puana ulaştı. Beçispor gizli gizli playoff’a kalmak için yoğun çaba harcarken son maçta Kabalakspor’u  61. ve 76.dakikalarda Mehmet Fatih Mutlu’un attığı goller sonucunda 2-0 yenerek puanını 16 yaptı. Bu grupta Düzce 81 ve Aydınpınarspor playoff’ları garantilerken, Kaynaşlı Belediyespor-Beçispor arasındaki müsabaka playoff’lara çıkacak 3.takımı belirleyecek. Düzce süper amatör küme iki grupta oynanırken ilk üçe giren takımlar playoff diğer takımlar küme düşmeme mücadelesi verecek.

,


Editör: N. Cingirt