Düzce ASKF yönetiminde 2 Akçakocalı...

Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Düzce şubesi başkanı Murat Postoğlu oldu. Ziya Denizgez ise Postoğlu'nun yönetiminde yer aldı. İki Akçakocalı hemşehrimizden Postoğlu'nun başkan olması, Ziya Denizgez'in ise yönetime girmesi ilçede memnuniyetle karşılandı.

Düzce ASKF yönetiminde 2 Akçakocalı...
16.09.2023 - 09:31
Güncelleme 16.09.2023 - 09:34
Haber Merkezi
1308

Akçakocalı hemşehrimiz Murat Postoğlu Düzce ASKF başkanı oldu. Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Düzce şubesinin olağanüstü kongresi Cuma akşamı yapıldı. 

Düzce Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleşen kongrede üyelerden 109 oy alan Murat Postoğlu Haziran 2024 ayında yapılacak olağan kongreye kadar başkanlık görevini yürütecek.

2 ADAY YARIŞTI

Düzce ASKF başkanlığı için Ali Akgün ve Murat Postoğlu yarıştı. Seçimler sonrasında Murat Postoğlu 109, Ali Akgün 75 oy aldı. Kongrede toplam 183 üye oy kullandı.

Yeni Başkan Murat Postoğlu "Ben ve yönetim kurulumuz tüm kulüplerin başkanıdır" açıklamasında bulunurken her iki başkan adayı da seçim sonrasında bir birlerine sarıldılar.

Düzce Beleidyesi Ulaşım AŞ'nin  başında bulunan Murat Postoğlu başkanlığındaki listede Akçakocalı Ziya Denzgez ile birlikte  şu isimler yer aldı...

 

 


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız