AKÇAKOCA CEPHESİNDE KADİR PANDUL’A BASKI VAR

Düzce ilinin en büyük ve en güzel ilçelerinden Akçakoca’da, Kadir Pandul sesleri yükselmeye başladı.

AKÇAKOCA CEPHESİNDE KADİR PANDUL’A BASKI VAR
18.09.2021 - 12:39
Güncelleme 18.09.2021 - 16:33
Haber Merkezi
2477
2

2021-2022 sezonunda Bölgesel Amatör Kümeye girmeyen  ve aynı zamanda Süper Amatör Küme liginde  oynamama kararı alan Akçakocaspor cephesinde, Kadir Pandul sesleri yükselmeye başladı. Akçakocalı  iş insanı Kadir Pandul Oxijen Tv’ye şu açıklamalarda bulundu.

“ Akçakocaspor’un bu bataklıktan kurtulması için temelinin sağlam olması gerekiyor.  Bu nedenle kulüplerde sağlam bir altyapı olması gerekiyor,  her gruba gerekirse iki antrenör tutulacak,  yaz kış bu çocuklar çalışacak”  dedi. Pandul , “ benim Akçakocaspor’u almam için yönetimimi benim yapmam, çalışma arkadaşlarımı kendim belirlemem gerekiyor”  derken, Akçakocaspor’un ve kulüplerin  kurtuluşu altyapı ve 5 yıllık bir plan yapmaktan geçer. Akçakoca Belediyesi  bana bir yer göstersin, ben kendi imkanlarımla buraya tesis yaparım”  ifadelerine yer verdi.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • cacıkspor
  cacıkspor
  19.09.2021 13:51

  reçete 1 fikret albayrak başkan olcak 2 fikretin paravanı olunacak 3 fikrete saygı duruşu 4 lisenin önüne tostçu açılacak 5 fikret bulunup inşaat yapılacak 6 fikret tekstil açılacak. bunlarmı acaba reçete?

 • ÇUHALLILI
  ÇUHALLILI
  19.09.2021 08:56

  Bu kişiyi ne kadar abarttınız.Bunun kendisine faydası yok.Dürüst samimi hak yemiyen kararlı insanlar yaptıklarınla kendilerini anlatırlar.Bu kişinin yaptıkları işlere bakın heryerleri dökülüyor.Daire alanlar bin beddua ediyor.Vidanjörler binalardan çıkmıyor.Akçakocada yaptığı binalara bakın 6 ayda boyaları sıvaları dökülmüş .Kat karşılığı aldığı arsa sahipleriyle mahkemelik taahhütlerini yerine getirmediği için etrafa verdiği zararlardan komşu arsa sahiplerinden beddualı

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız