MİNİK ÖĞRENCİLERE BAŞKAN YANMAZ'DAN FORMA JESTİ

Akçakoca Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yaz futbol okulu tamamlandı. 140 sporcunun  katıldığı ve  4 antrenörün gözetiminde eğitim gören minik sporculara forma, şort ve çorap hediye edildi.

MİNİK ÖĞRENCİLERE BAŞKAN YANMAZ'DAN FORMA JESTİ
1.09.2021 - 20:06
Güncelleme 1.09.2021 - 20:09
Özel Haber
1097
1

Akçakoca Belediyesi tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen yaz futbol okulu tamamlandı. 140 sporcunun  katıldığı ve  4 antrenörün gözetiminde eğitim gören minik sporculara forma, şort ve çorap hediye edildi.

HER YIL GELENEKSEL HALE GELECEK

Akçakoca Belediyesince bu yıl 140 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen geleneksel düzenlenen  yaz futbol okulu tamamlandı. 4 antrenörün gözetiminde eğitim gören öğrencilere forma, şort, tozluk ve ünlü futbolcuların hayatlarını yazan kitaplar Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’ın talimatı ile Umut Işığı Birimi Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz, Akçakoca Belediye Başkan Yardımcıları Şenol Yazgan, Yüksel Yılmaz ve Abitaş Genel Müdürü Hakan Öztaş tarafından çocuklara hediye edildi.

10 HAFTA BOYUNCA EĞİTİM GÖRDÜLER

7–14 yaş gruplarındaki öğrencilerin 10 hafta boyunca yaz futbol okulunda eğitim gören çocuklar, Akçakoca Belediyesi ve Akçakoca spor tarafından ücretsiz olarak düzenlenen yaz futbol okuluna kayıt yaptırarak, yetenekli antrenörler Selâhattin Bal, Serkan Tetik, Aytaç Ön ve Burak Sökezoğlu tarafından çalıştırıldı. Yaş gruplarına göre ayrılan çocuklar hem yaz tatilini değerlendirdi hem de yeteneklerini keşfetti.

FUTBOL OKULUNA YOĞUN İLGİ

Akçakoca Belediyesi ve Akçakocaspor tarafından ilk kez ücretsiz olarak başlatılan Yaz futbol okuluna Akçakocalılar yoğun ilgi gösterdi. Her yıl geleneksel hale getirilen yaz futbol okulu, öğrenci ve aileler tarafından yoğun ilgi gördü. Burada eğitim gören öğrenciler hem yaz ayını dolu dolu geçirdi hem de yeteneklerini keşfetti.

BAŞKAN YANMAZ ÇOCUKLARLA GÖRÜNTÜLÜ KONUŞTU.

Yoğun görüşme programı nedeniyle  il dışında olan Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz,  minik futbolcularla görüntülü görüşerek geleceğin futbolcularına saygı ve sevgiyle kalmaları temennisinde bulundu.

Yanmaz Yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

"Akçakocaspor’un geleceğini oluşturacağına inandığımız futbol okullarını sürekli göz önünde tutarak buraların aktif çalışmasını sağlamak istiyoruz. Böylelikle Akçakocaspor’un geleceğini teslim edeceğimiz futbolcu kardeşlerimize bir yol açmayı hedefliyoruz. Umarım spor okullarımızdan çok çok iyi futbolcular yetişir ve Akçakocaspor’un geleceğine katkı sağlarız" dedi.

KLÜP BAŞKANI SOLAK’TAN AKÇAKOCA BELEDİYESİNE TEŞEKKÜR

Akçakocaspor kulübü  Başkanı Hakan Solak ise Akçakoca Belediyesinin böylesi bir projede yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek destekleri için Akçakoca Belediye Başkanı Mehmet Okan Yanmaz’a ,Umut ışığı Birimi Gönüllü Koordinatörü Nursen Yanmaz’a ,Akçakoca Belediye Başkan Yardımcıları Şenol Yazgan ve Yüksel Yılmaz ile Abitaş Genel Müdürü Hakan Öztaş’a teşekkür etti.


Editör: N. Cingirt

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Neymar jr
    Neymar jr
    2.09.2021 18:35

    İnşallah akçakocayı süperlige taşıyacağız

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız