Cüneyt Yılmaz, kızını evlendirdi!

Düzce ve Akçakoca kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan Cüneyt Yılmaz, kızını evlendirdi. İstanbul'da yapılan nikah törenine Düzce ve Akçakoca'dan çok sayıda davetli katıldı.

Cüneyt Yılmaz, kızını evlendirdi!
13.06.2021 - 14:54
4156

Başakşehir Belediye Meclis Başkanı, İstanbul Büyükşehir Meclis Üyesi ve  İstanbul Büyükşehir AK Parti grubu yöneticisi Cüneyt Yılmaz’ın kızı Melike Yılmaz, İstanbul’da yapılan nikah töreninde Alpay Gökçe ile dünya evine girdi.

Siyasetin yıldızlar geçidine sahne olan nikah töreni, İstanbul Beykoz Mecidiye Kasrında gerçekleşti.

Başakşehir Belediye Başkanı Yasin Kartoğlu’nun kıydığı nikah törenine TBMM eski başkanı Mehmet Ali Şahin, 65. Hükümetin Kadın ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan, Samsun Valisi Zülkif Dağlı, Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Mevlüt Uysal, Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan, Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, MHP İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Merkez İlçe Başkanı Murat Baki Yılmaz,  belediye meclis üyeleri, parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Törende konuşma yapan protokol üyeleri, genç çiftlere mutluluk diledi.

Yılmaz – Gökçe ailelerinin nikah töreniyle ilgili ayrıntılar, röportaj ve özel çekimler, 14 Haziran Pazartesi günü saat 19,00’da Özelm Ağbuğa’nın sunumuyla Oxijen TV akşam  haberlerinde.


Editör: N. Cingirt