Alkışlar Hikmet Başkana...

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimlerinde üstün performans gösteren iller arasındaki Düzce’yi plaket yağmuruna tuttu.

Alkışlar Hikmet Başkana...
18.11.2015 - 19:58
1965

AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 1 Kasım seçimlerinde üstün performans gösteren iller arasındaki Düzce’yi plaket yağmuruna tuttu. AK Parti Düzce Teşkilatı, gösterilen her ödülü kazanarak büyük bir başarıyı elde etti. AK Parti Düzce İl Başkanlığı 3 dalda plaket ve teşekkür belgesi aldı.

AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Kadın Kolları Başkanı Sebahat Uçar, Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç, İl Genel Meclisi Başkanı Şinasi Akbulut, İl Belediye Meclis Başkanı Salih Keskinli, Düzce SKM Başkanı Şinasi Tuzluoğlu ve İl Genel Sekreteri Özgür Bergut, 105. İl Başkanları toplantısına katıldı. İl Başkanları toplantısında Düzce’nin ismi 4 defa anons edilerek büyük bir başarıya imza atıldı. AK Parti Düzce İl Başkanlığı 3 plaket ve bir teşekkür belgesi ile toplantıya damgasını vurdu. AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Plaketleri ve teşekkür belgesini Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun elinden alırken Düzce heyeti de başkanla birlikte yer aldı.

“Düzce’ye 4 Ödül Birden”

AK Parti Düzce İl Başkanlığının 1 Kasım seçimlerinde yeniden AK Partinin kalesi olduğunu göstermesi ve oy oranını çok daha yukarılara çekmesi Genel Merkezin gözünden kaçmadı. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, 105. Genişletilmiş İl Başkanları toplantısının ardından 1 Kasımda Türkiye genelinde yüzde 70 oy oranını geçerek en başarılı iller arasında olan Düzce’nin plaketini AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’e verdi.

AK Parti Düzce İl Başkanlığının 1 Kasım seçimlerindeki diğer bir başarısı ise seçime giren tüm milletvekili adaylarının meclise girmesi oldu. AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu bir kez daha AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin’i sahneye davet ederek plaketi takdim etti.

AK Parti Düzce İl Başkanlığının üçüncü başarısı ise son 3 seçimde Türkiye birincisi olan Sonuç Alım Sistemi (SAS) ekibinin yeniden Türkiye birincisi olması oldu. Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, Düzce’yi bir kez daha onurlandırarak SAS ekibine teşekkür etti. SAS ekibinin Türkiye birincisi olmasından dolayı hazırlanan plaketi AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, Başbakanının elinden alırken Gençlik Kolları Başkanı Fazlı Koç da başkana eşlik etti.

“Başbakan’dan Keskin’e Teşekkür Belgesi”

AK Parti Düzce İl Başkanlığı 1 Kasım seçimlerinde gösterdiği üstün performans ve başarıdan dolayı Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu tarafından Teşekkür Belgesi ile ödüllendirildi.

Plaket töreninde Düzce’ye 3 plaket verilmesini ve teşekkür belgesinin AK Parti Düzce teşkilatları için çok büyük bir şeref ve onur olduğunu kaydeden AK Parti Düzce İl Başkanı Hikmet Keskin, “ Tüm teşkilatlarımıza, Düzceli hemşehrilerimize minnettarız. Bize bu gururu yaşattılar. Biz de onlara layık olacak işler yapacağız. 3 dalda plaket almak Düzce’mize nasip oldu. İnşallah bundan sonra da başarımızı her alanda perçinleyeceğiz” ifadelerinde bulunarak sevincini Düzcelilerle paylaştı.