Zaferi pasta keserek kutladılar

AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor.

Zaferi pasta keserek kutladılar
5.11.2015 - 19:27
1796

AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, ilçe teşkilatlarına teşekkür ziyaretlerini sürdürüyor. Milletvekilleri, Kaynaşlı, Yığılca ve Akçakoca’da ziyaretler gerçekleştirdi.

 Cumayeri, Gölyaka ve Gümüşova ilçe teşkilatlarının ardından Kaynaşlı, Yığılca ve Akçakoca ilçelerine de giden AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, teşkilat mensuplarına çalışmalarından dolayı teşekkür etti. İlk olarak Kaynaşlı ilçesine giden Düzce Milletvekilleri, uyum içinde çalışmanın örneğinin tüm ülkeye gösterildiğini ifade ederek, 4 yıl boyunca da aynı uyum ve şevkle teşkilatlarla çalışacaklarını kaydetti.

Ardından Yığılca ilçesine geçen AK Parti Düzce Milletvekilleri, İlçe teşkilatı ve Yığılca Belediyesini de ziyaret etti. Yığılca’nın her zaman AK Partiye destek olduğunu ve bu desteğin karşılığının da hizmet olarak geri döneceği ifade edildi.

Tek başına iktidar pastası

AK Parti Düzce Milletvekilleri Faruk Özlü, Fevai Arslan ve Ayşe Keşir, Akçakoca ilçe teşkilatını ziyaret ederek teşkilat yaptırdığı tek başına iktidarın pastasını kesti. Düzce Milletvekilleri, tüm ilçelerde oyların arttırıldığını ve bundan sonraki dönemde de daha çok çalışarak gösterilen teveccühe layık olacaklarını kaydederek teşekkür ettiler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız