Ha gayret AK Partililer, Zafer Teber’i seçtirmenize az kaldı…

Perşembenin gelişi...

Ha gayret AK Partililer, Zafer Teber’i seçtirmenize az kaldı…
27.10.2015 - 19:19
7064

 Siyasette kin ve nefret aklın önüne geçerse olacağı bu...

 

Şunun şurasında sandığa gitmeye birkaç gün kaldı.  Pazar günü yapılacak seçimlerde CHP adayı Zafer Teber Düzce milletvekili seçilirse suçu millette aramayın.

 

Tek suçlu AK Parti seçim işlerini yönetenlerde…

 

Neden?

 

Pazar günü sandığa gidecek seçmenin kahır ekseriyeti kararını günler öncesinde verdi.

 

Siz ne anlatırsanız anlatın, ister altın tepsilerde sofralar kurun o’seçmenden zırnık kopartamazsınız.

 

Kendine yakın bulduğu partiler arasında tercihini yapmamış olan ve genelde stratejik oy kullanmayı tercih eden seçmen ise şu anda karar aşamasında.

 

Düzce’de toplam oyları 60 binin üzerinde olan CHP ve MHP seçmeni, Zafer Teber, Osman Çakmak arasında gidip gelirken kararını CHP’li Teber lehine vermeye başladı bile…

 

Sağ olsun bizim her şeyi çokbilmiş AK Partili yöneticilerimiz, son 15 gündür CHP 1. Sıra adayı Zafer Teber’in milletvekili seçilmesi için ellerinden gelen bütün çabayı gösteriyor.

 

Sanki AK Parti 3. Sıra adayı Ayşe Keşir’e özel bir kasıtları var ve onun seçilmemesi  için özel bir büro kurmuşlarda burada Teber'in lehine çalışıyorlar.

 

Teber 1 afiş mi astı.  Yallah mahkemeye, çıkart bir karar gönder polise güpe gündüz otobüs duraklarında milletin gözü önünde afişleri yaka paça indirilsin… Teber milyonlarca lira harcasa böyle bedava propaganda yapamaz.

 

Haber anında ulusal medya ve TV’lerde…

 

Bitmedi…

 

Şehrin muhtelif yerlerinde birkaç tane “ CHP lideri  Kılıçdaroğlu Düzce’ye geliyor “ afişi asılıyor.

 

Siyasi zekaları kıpı kıpır olan AK Parti içindeki özel büroda çalışan BEKÇİ MURTAZALAR yallah mahkemeye. Niye, bu afişleri asamazsınız, yasak.  hopbaaa…

 

Niye kardeşim, ana muhalefet partisinin genel başkanı şehrimize geliyor. Bundan neden rahatsızsınız, Kılçadaroğlu’nun gelişi nerenize batıyor.

 

Afişleri mahkeme kararı ile güpegündüz evlerine gitmek için otobüs duraklarında bekleyen vatandaşların gözlerinin önünde yaka paça indirtip size muhalif olan herkesi  CHP adayı etrafında bir araya gelemeye neden mahkum ediyorsunuz?

 

 “ Sayın Kılıçdaroğlu, 77,5 milletin yaşadığı hoşgörü şehri Düzce’ye hoş geldiniz!” pankart astırsanız  altına da AK Parti’nin imzasını atsanız ne kaybedesiniz? Sorarım size...

 

Bu yetmezmiş gibi bu akşam,   Zafer Teber tarafından astırılan “ Adayına sahip çık Düzce, adaletsizliğe karşı karar sizin” afişleri mahkeme kararı ile polis tarafından yeniden indirildi.

 

 

Polis bir yandan afiş indiriyor,  öbür tarafta Zafer Teber kameralar karşısında kendi adının yazdığı ve biraz sonra polisler  tarafından indirilecek afişinin önünde, “ işte AK Parti'nin  Türkiye’ye vaat ettiği Yeni Türkiye bu “ eleştirisi yaparak vicdanlara sesleniyor.

 

Teber haksız mı?

 

Bu millet her zaman haksızlığa uğramış insanların yanında durmuştur.

 

CHP ve MHP arasında sıkışmış, buna HDP’nin baraj endişesi olmadığı için Düzce  gibi illerde tercihli oy kullanacak HDP seçmeni de  hesaba katarsak  insanlara” istikamet Zafer Teber “ borusunu neden çaldırtıyor sunuz?

 

Eyyy AK Partililer!

 

Siz de hiç mi …. Yok?

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (10)

 • selo
  selo
  3.04.2021 18:41

  Hiç bişey olmaz bişey olmazzz Hiç bi şey olmaz bişey olmazzzzz

 • Namık Yemenici
  Namık Yemenici
  3.04.2021 18:41

  İyi de siz bağımsız haber yapan bir gazete değil misiniz?akepenin karşısında halkın işbirliğine gitmesi sizi neden rahatsız ediyor? Bu mu sizin demokratik yayıncılık anlayışınız?

 • Oy verirken vicdanının sesini dinle...
  Oy verirken vicdanının sesini dinle...
  3.04.2021 18:41

  Adı Adalet ve Kalkınma; Adalet sadece kendine... Oyumu CHP ye vermeyeceğim ama AK Partiye de vermeyeceğim. Mustafa diye bir zat tehdit mi ediyor belli değil. Bu seçim de eşkiyalık had safhada. Gidiş iyi bir gidiş değil. CHP bile afişini asamıyorsa, küçük partilere ne yapmaz bu serseriler. Artık Adalet duygularını da yitirmiş AK PARTİye oy vereceğine sandığa gitme bari. Günaha suça ortak olma. Dün birlikte yürüdüğü Hoca'yı bile terörist ilan etti. Muhalif medya gurubuna kendi adamını atadı. Yarın ters birşey söylersen Mustafa senin de gözünün yaşına bakmaz haberin olsun. Muhtemelen gelir düzeyin de iyi değil. Aklını kullan Mustafa..

 • Namık'a cevap
  Namık'a cevap
  3.04.2021 18:41

  Sen yazılanı da anlamamışsın be güzel kardeşim...

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  inadına AK PARTİ

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  inadına AK PARTİ

 • Hakan
  Hakan
  3.04.2021 18:41

  Pazar günü insanlarla dalga geçmenin ne olduğunu göstereceğiz biz onlara

 • MUSTAFA
  MUSTAFA
  3.04.2021 18:41

  YAYGARA YAPMANIN SANA NE FAYDASI OLACAK 3 TANE AFİŞ ASAMAMIŞSIN BEKÇİDEN GİRDİNİZ POLİSTEN ÇIKTINIZ YARIN GELİN AKCAKOCA YA CUMHURİYET MEYDANI SENİN OLSUN KILIÇDAROĞLU İLE HASRET DE GİDERİRSİN YÜZDE KIRK BİRİNLE 1 KASIM GECESİ SEÇİM BÜROLARINI TERKEDİP GİTMEYİN HEPİMİZ ORDA OLACAĞIZ

 • ali
  ali
  3.04.2021 18:41

  Korku efendim korku... Saraydan başlayarak Türkiye'nin her köşesinde çıldırmış haldeler.

 • istanbul'dan
  istanbul'dan
  3.04.2021 18:41

  İstanbul da yaşayan bir hemşeriniz olarak bu haber portalının Ak parti karşıtlığı dikkatimi çekiyor.Okyanus medyasından mısınız...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız