Ha gayret AK Partililer, Zafer Teber’i seçtirmenize az kaldı…

Perşembenin gelişi...

Ha gayret AK Partililer,  Zafer Teber’i seçtirmenize az kaldı…
27.10.2015 - 19:19
7221

 Siyasette kin ve nefret aklın önüne geçerse olacağı bu...

 

Şunun şurasında sandığa gitmeye birkaç gün kaldı.  Pazar günü yapılacak seçimlerde CHP adayı Zafer Teber Düzce milletvekili seçilirse suçu millette aramayın.

 

Tek suçlu AK Parti seçim işlerini yönetenlerde…

 

Neden?

 

Pazar günü sandığa gidecek seçmenin kahır ekseriyeti kararını günler öncesinde verdi.

 

Siz ne anlatırsanız anlatın, ister altın tepsilerde sofralar kurun o’seçmenden zırnık kopartamazsınız.

 

Kendine yakın bulduğu partiler arasında tercihini yapmamış olan ve genelde stratejik oy kullanmayı tercih eden seçmen ise şu anda karar aşamasında.

 

Düzce’de toplam oyları 60 binin üzerinde olan CHP ve MHP seçmeni, Zafer Teber, Osman Çakmak arasında gidip gelirken kararını CHP’li Teber lehine vermeye başladı bile…

 

Sağ olsun bizim her şeyi çokbilmiş AK Partili yöneticilerimiz, son 15 gündür CHP 1. Sıra adayı Zafer Teber’in milletvekili seçilmesi için ellerinden gelen bütün çabayı gösteriyor.

 

Sanki AK Parti 3. Sıra adayı Ayşe Keşir’e özel bir kasıtları var ve onun seçilmemesi  için özel bir büro kurmuşlarda burada Teber'in lehine çalışıyorlar.

 

Teber 1 afiş mi astı.  Yallah mahkemeye, çıkart bir karar gönder polise güpe gündüz otobüs duraklarında milletin gözü önünde afişleri yaka paça indirilsin… Teber milyonlarca lira harcasa böyle bedava propaganda yapamaz.

 

Haber anında ulusal medya ve TV’lerde…

 

Bitmedi…

 

Şehrin muhtelif yerlerinde birkaç tane “ CHP lideri  Kılıçdaroğlu Düzce’ye geliyor “ afişi asılıyor.

 

Siyasi zekaları kıpı kıpır olan AK Parti içindeki özel büroda çalışan BEKÇİ MURTAZALAR yallah mahkemeye. Niye, bu afişleri asamazsınız, yasak.  hopbaaa…

 

Niye kardeşim, ana muhalefet partisinin genel başkanı şehrimize geliyor. Bundan neden rahatsızsınız, Kılçadaroğlu’nun gelişi nerenize batıyor.

 

Afişleri mahkeme kararı ile güpegündüz evlerine gitmek için otobüs duraklarında bekleyen vatandaşların gözlerinin önünde yaka paça indirtip size muhalif olan herkesi  CHP adayı etrafında bir araya gelemeye neden mahkum ediyorsunuz?

 

 “ Sayın Kılıçdaroğlu, 77,5 milletin yaşadığı hoşgörü şehri Düzce’ye hoş geldiniz!” pankart astırsanız  altına da AK Parti’nin imzasını atsanız ne kaybedesiniz? Sorarım size...

 

Bu yetmezmiş gibi bu akşam,   Zafer Teber tarafından astırılan “ Adayına sahip çık Düzce, adaletsizliğe karşı karar sizin” afişleri mahkeme kararı ile polis tarafından yeniden indirildi.

 

 

Polis bir yandan afiş indiriyor,  öbür tarafta Zafer Teber kameralar karşısında kendi adının yazdığı ve biraz sonra polisler  tarafından indirilecek afişinin önünde, “ işte AK Parti'nin  Türkiye’ye vaat ettiği Yeni Türkiye bu “ eleştirisi yaparak vicdanlara sesleniyor.

 

Teber haksız mı?

 

Bu millet her zaman haksızlığa uğramış insanların yanında durmuştur.

 

CHP ve MHP arasında sıkışmış, buna HDP’nin baraj endişesi olmadığı için Düzce  gibi illerde tercihli oy kullanacak HDP seçmeni de  hesaba katarsak  insanlara” istikamet Zafer Teber “ borusunu neden çaldırtıyor sunuz?

 

Eyyy AK Partililer!

 

Siz de hiç mi …. Yok?