MHP adaylarına yoğun ilgi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Düzce Milletvekili adayları Osman Çakmak ve Celal Kasapoğlu, seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

MHP adaylarına yoğun ilgi
16.10.2015 - 19:33
2304

 Yaklaşan 1 Kasım seçimleri öncesinde Düzce ile bütünleşmeyi sürdüren MHP Milletvekili adayları, seçim çalışmaları kapsamında gittikleri yerlerde vatandaşlarla bir arada geçirerek destek istedi.

 

İlk olarak ikinci el otomobil pazarının bulunduğu galericiler sitesini gezen Osman Çakmak ve Celal Kasapoğlu, bir yandan esnafın sorunlarını dinleyerek not alırken, diğer yandan partilerinin seçimlerle ilgili çalışmalarını aktardı.

 

 

Esnafın ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği MHP adayları, siyasi söylemlerden ziyade halkın sorunlarına eğilmeye çalıştıklarını, Düzce’nin ve Düzcelinin sıkıntılarının öncelikleri olduğunun altını çizdi.

 

 

Birinci sıra adayı Çakmak, burada yaptığı konuşmada, Ankara’da yaşanan elim olayın herkesi üzdüğünü dile getirerek, “Memleketin ne hale geldiğinin göstergesidir bu olay. Orada hayatını kaybedenlerde bizim. Ayrıştırmadan, ötekileştirmeden bir bütün olarak bakmalıyız yaşananlara. Rabbim inşallah bizlere bir daha böyle üzücü olaylar yaşatmaz” dedi.

 

 

MHP’nin her seçim dönemi dik duruş sergilediğini ve bunu yapmaya devam edeceğini ifade eden Çakmak, “Şeyh Edebali’nin söylediği gibi, “İnsanı yaşat ki, devlet yaşasın” düsturundan yola çıkarak Düzce’mizin sorunlarını çözmeye talibiz. Biliyoruz ki, sizlerin desteği olmadan bunu başaramayız. Ve inanıyoruz ki, bu kez olacak” diye konuştu.

 

 

Galericiler sitesinin ardından Beyköy Beldesine geçen MHP adayları burada ilk olarak cenaze evine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Ardından aynı bölgede ki bir sünnet merasimini de ziyaret eden MHP’liler burada da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşırken, seçim çalışmaları ve Düzce il ilgili projeleri hakkında vatandaşları bilgilendirdi.

 

Çakmak ve Kasapoğlu, ziyaretlerinde özellikle 1 vekille Ankara’nın değişmeyeceği ancak 1 vekille Düzce’nin kaderinin değişeceğinin üzerinde durarak vatandaşlardan destek istedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • ahmet
    ahmet
    3.04.2021 18:41

    başarılar diliyorum

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız