Bağımsız Aday Şahin; Düzce ayağa kalkacak

Düzce Bağımsız Milletvekili Adayı Birol Şahin, bugün Düzce’de bir ilki gerçekleştirdi. Bağımsız aday olarak Anıtpark’ta bir miting düzenledi.

Bağımsız Aday Şahin; Düzce ayağa kalkacak
23.05.2015 - 21:54
3507

 Düzce Bağımsız Milletvekili Adayı Birol Şahin, bugün Düzce’de bir ilki gerçekleştirdi. Bağımsız aday olarak Anıtpark’ta bir miting düzenledi. Şahin, “ Şimdi tam zamanı Düzce “diyerek iktidara yüklendi, Düzce’nin artık uyandığını söyledi.

Düzce Bağımsız Milletvekili Adayı Birol Şahin, Anıtpark’ta miting düzenledi, halka seslenerek , “Yeni bir sayfa açıyoruz. Düzce ayağa kalkıyor, Düzce uyanıyor, beni tanımayanınız yok gibidir. 10 yıl Ak parti  Kaynaşlı ilçe başkanlığı yaptım. Bu sürede neler gördük neler. Siyaseti makam için kullananları, ihanet içinde koşanları, cebine çalışanları neler gördük. Siyaset halk için yapılır.” Dedi.

Düzce’nin 15 yıldan beri yerinde saydığını söyleyen Şahin, şimdiye kadar Ankara’ya gönderilen vekillerin uyuduğunu iddia ederek “Diğer illere bakıyoruz, Sakarya, Yalova, Kocaeli, Bolu  aştı gitti. Nerede bu memleketin valisi, nerde belediye başkanı, halkın yanına gel oyunu al git, şimdi uykuları kaçıyor, rüyalarına giriyoruz, yok öyle. Düzce yatanı sevmez, haksızlık karşısında susmaz, şimdiye kadar Ankara’ya gönderdiğiniz vekiller uyudu, sizi de uyuttu” şeklinde konuştu.

Düzce’nin 3 dönemdir iktidara verdiği desteğin karşılığını alamadığını söyleyen Şahin, 15 yıldır tamamlanamayan hizmetlerden söz etti, seçilmesi halinde Düzce’nin Ankara gündemine oturacağını iddia etti.

Şahin, “Kuru kuru muhabete Düzce’nin karnı tok. Kimi uyutuyorsunuz.Düzce’yi temsil edemeyen siyasetçiler Ankara’da bizi temsil edemediler. Şu avuç içi kadar şehir çok geri kaldı. En son gidenler parmağını kaldır indir, mecliste bir milletvekili bir sefer Düzce için konuşmaz mı. Bu işler bilgi, birikim, inanç ister. Yazık günahtır. 3 dönemdir oy vermişler karşılığını alamıyorlar.Ankara’da Düzce’nin hakkını söke söke alamıyorlar. 15 yılda kültür merkezi, hastane, stat, yapamıyorsun, TEM bağlantı yolu, bir terminal yapamıyorsun burası köy mü. Göreceksiniz eğer seçilirsek Düzce Ankara’da nasıl gündeme geliyor göreceksiniz.” Dedi.

Kavga için değil, birlik beraberlik, Düzce için geleceğini belirten Şahin,  Ak Parti’nin milletvekili adaylarını eleştirdi, Ankara’ya seslendi, “ Ey Ankara siz Düzce’yi ne sanıyorsunuz” dedi.

“Ankara diyor ki kimi göndersek 3-0 yapıyor diyor, kimi gönderirse oy verecek misiniz, Düzce’de 70 aday içinde bir tane aday bulamıyorsun ithal aday getiriyorsun.Bir sefere mahsus ders verin, vermezseniz bunlar şımardı, ayakları yere basmıyor. Ders verin ayakları yere bazsın. Ankara sen Düzce’yi ne sandın, Seçime az kaldı, bilinçli oy kullanmak lazım. Ders vermeniz lazım. Ders vermezseniz, demek ki herkes memnun derler aynı şekilde devam ederler, sizi unuturlar.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Sayın Şahin keşke bunları ilçe bşk iken söyleseydin de halkımız uyansaydı keşke

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Sayın Şahin keşke bunları ilçe bşk iken söyleseydin de halkımız uyansaydı keşke

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız