" İthal adaya oy yok" diyen seçmen, içini videoya döktü

Yıllardır AK Parti’ye hizmet veren vatandaşlar artık çileden çıktı. Özellikle ithal aday Ayşe Keşir başta olmak üzere, aynı köyden 2 adayın milletvekili

3.05.2015 - 15:32
3786

Yıllardır AK Parti’ye oy veren vatandaşlar artık çileden çıktı. Özellikle ithal aday Ayşe Keşir başta olmak üzere, aynı köyden 2 adayın milletvekili listesisinin ilk iki sırasında yer almasına  kızan vatandaşlar, 7 Haziran'da AK Parti’ye destek vermeyeceklerini söylediler.

 

 AK Parti Genel Merkezi’nin son dakika oldu bittisi ile  Düzce’den aday gösterilen ithal aday Ayşe Keşir yıllardır AK Parti’ye destek veren seçmenleri kızdırdı. AK Partili seçmenlerden İbrahim Ayyıldız, “Ben milletvekili adaylarını tanımıyorum” dedi.

 

Artık destek vermeyeceğiz

 

Ayyıldız, yıllardır AK Parti’ye destek verdiklerini ancak artık destek vermeyeceklerini söyleyerek “AK Parti kurulduğundan bugüne kadar AK Parti’ye koşulsuz destek verdik. Bundan sonra destek yok. Çünkü hiçbir hizmet görmedik” ifadelerini kullandı.

 

Cumhurbaşkanı’nı seviyoruz ama…

 

Ayyıldız, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı sevdiklerini ancak Düzce’ye hiçbir şey yapılmadığını ifade ederek “Cumhurbaşkanını seviyoruz. Dünya sahnesinde bir çok hizmet yapmış olabilir. Ama Düzce’de hiç bir şey yok halen kasaba gibi” şeklinde konuştu.

 

Lakabı ithal aday

 

AK Parti’nin ithal adayı Ayşe Keşir’in halk arasında lakabının da ithal aday olduğunu vurgulayan İbrahim Ayyıldız, “Benim çevremde ki bir çok insanın tepkisini aldı. İthal vekil adayı olarak halka  arasında lakap takıldı. Düzce’nin yerli vekilleri bir şey yapmazken bu ne yapacak? Merak ediyoruz” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız