HDP, seçim çalışmalarını hızlandırdı

Türkiye genelinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren HDP, Düzce’de 3 milletvekili adayı ile ev ve işyeri ziyaretlerine başladı.

HDP, seçim çalışmalarını hızlandırdı
28.04.2015 - 16:31
3376

Türkiye genelinde seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren HDP, Düzce’de  3 milletvekili adayı ile ev ve işyeri ziyaretlerine başladı.

 “Yeni Yaşam” sloganı ile  7 Haziran seçimlerine hazırlanan HDP, Türkiye’nin bütün i bölgelerinde çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyor. Dünyanın hiçbir demokratik ülkesinde görülmeyen yüzde 10 seçim barajını aşmak için  Düzce’de çalışmalarına devam eden HDP milletvekili adayları,  ev toplantıları düzenleyerek  neden aday olduklarını vatandaşlara anlatıyor.

Gittikleri her hanede büyük bir ilgiyle  karşılandıklarını belirten il başkanı  Selahattin Gezgin, HDP adaylarının çalışmaları hakkında bilgi verdi. Barajı aşmak için varımızı yoğumuz ortaya koyacağız diyen Gezgin, “ Daha önce tespit ettiğimiz mahallelerde  ev ev dolaşarak HDP’yi anlatıyoruz.  HDP Düzce  milletvekili adaylarımız Yüksel Budak, Ali Şeker ve Abdurrahman Oğuz ile  Ağa mahallesinde evleri ziyaret ettik.  Vatandaşın ilgisi çok iyi, bu seçimlerde Düzce’den iyi oy bekliyoruz “ dedi.

Gezgin, parti il binası ve seçim bürosu açmak için yer sorunlarının devam ettiği yenileyerek,”  inşallah Düzce bu ayıptan bir an önce kurtulur”  dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  boş konuşma. tek dil tek bayrak tek vatan. laz isyan etmiyorsa senin isyan etmeye hakkın yok. istemiyorsan terkedebilirsin.

 • akcakoca sevdalisi
  akcakoca sevdalisi
  3.04.2021 18:41

  inadina hdp turklerin bayrak uzerine ne kadar haki varsa kurtlerinde o kafar haki vardir kurtlerin tek bayrak tek devlet diye bir sorunu yoktur turk ne kadar bu ulkenin sahibiyse kurt laz carkez ermeninde o kadar haki vardir ulkenin kurtulusu hdp de olacak bunu iyi bilin inadina bariş inadina kardeslik inadina ozgurluk yaşasin halklarin ozgurluğu yaşasin halklarin kardesligi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız