2 liderin Düzce miting takvimi belli oldu

7 Haziran Genel Seçimlerinde Düzce’de miting yapacak liderlerin programı belli oldu. Düzce bir gün arayla iki lideri ağırlayacak.

2 liderin Düzce miting takvimi belli oldu
24.04.2015 - 13:14
3159

 7 Haziran Genel Seçimlerinde Düzce’de miting yapacak liderlerin programı belli oldu. Düzce bir gün arayla iki lideri ağırlayacak.

Düzce iki gün üst üste iki lideri misafir edecek.AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, 19 Mayıs Salı günü Düzce’ye gelirken, MHP lideri Bahçeli  ise bir gün sonra 20 Mayıs Çarşamba günü Düzce’de olacak.

Başbakan Ahmet Davutoğlu 19 Mayıs’ta geliyor

AK Parti’den yapılan açıklamada, AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu, seçim mitingleri kapsamında 19 Mayıs 2015 Salı günü saat 17:00’de Düzce Anıtpark Meydanına geleceği belirtildi.

Yeni Türkiye sloganıyla 7 Haziran Genel Seçimlere hazırlanan AK Parti’de Başbakan Ahmet Davutoğlu, 72 ilde miting yapacak. Seçim mitingleri kapsamında Başbakan Ahmet Davutoğlu, 19 Mayıs 2015 Salı günü saat 17:00’de Düzce’de miting yaparak Düzcelilerle buluşacak.

MHP Lideri Bahçeli 20 Mayıs’ta gelecek

7 Haziran Genel Seçimlerinde en az 1 milletvekili çıkarmayı hedefleyen MHP’nin Düzce Mitinginin takvimi belli oldu. MHP Lideri Bahçeli, 20 mayıs Çarşamba günü saat 11’de  Düzce’ye gelerek miting yapacak.

MHP seçim işleri koordinasyon merkezinden alınan bilgiye göre,  Son kamuoyu yoklamalarında Düzce’nin  milletvekili çıkarabilecek iller arasında olması nedeniyle MHP lideri Bahçeli’nin Düzce’de 20 Mayıs’ta miting yapma kararı aldığı ve vatandaştan 7 Haziran genel seçimleri için destek isteyeceği belirtildi.

7 Haziran seçimlerinin bir diğer iddialı partisi CHP’nin Düzce’de miting yapıp yapmayacağı önümüzdeki günlerde belli olacağı ifade edildi.