AK Partiden aday adaylarına büyük ayıp

Ak Parti Düzce İl Başkanlığı,bugün düzenleyeceği kahvaltılı aday tanıtımı programına aday adaylarını önce davet etti, sonra

AK Partiden aday adaylarına büyük ayıp
8.04.2015 - 01:59
3139

 

Ak Parti Düzce İl Başkanlığı,bugün düzenleyeceği kahvaltılı aday tanıtımı programına aday adaylarını önce davet etti, sonra yanlış oldu kusura bakmayın davetli değilsiniz diye mesaj attı...

 

Tepkiler üzerine üçüncü bir mesaj yollandı ve sekretarya yanlış yolladı, ikinci mesajı dikkate almayın yarınki programa davetlisiniz denildi.

 

Ak Parti Düzce İl Başkanlığı'nın bugün düzenleyeceği kahvaltılı aday tanıtımı programı krize neden oldu. İl başkanlığı'ndan bugün saat 11.46'da aday adaylarına attığı mesaj ile aday adayları yarınki aday tanıtım programına davet edildi.

 

Ak Parti ilk mesajında '' Değerli Davadaşlarımız Milletvekili adaylarımızın da katılacağı 08 Nisan Çarşamba saat 10,30'da Camlı Köşk'teki kahvaltı programımıza katılmanız bizleri mutlu edecektir. Hikmet Keskin Ak Parti İl Başkanı'' ifadelerine yer verdi.

 

Ardından bu gece 21.46 da İl başkanlığından aday adaylarına ikinci bir mesaj atıldı ve aday adaylarına mesajda hata oldu denildi ve davetli değilsiniz ifadelerine yer verildi.

 

Ak Parti ikinci mesajında ''Gün içerisinde atılmış olan yarın yapılacak kahvaltı programı mesajı sekretaryamızın yapmış olduğu hatadan dolayı size de gelmiştir. Sadece Milletvekilleri, belediye başkanları, ilçe başkanları ve basın mensupları katılacaktır. bilgilerinize'' denildi.

 

Aday adaylarına şok etkisi yaratan ikinci mesaj tepkilere yol açınca, Ak Parti hatasını fark etti ve hemen düzeltme mesajı çekildi.

 

Ak Parti üçüncü mesajında ise ''düzeltme. sayın aday adaylarımız az önce atılan mesaj yanlış gelmiştir. Dikkate almayınız. Yarın saat 10.30'daki kahvaltı programına davetlisiniz'' denildi.

 

Mesaj krizinden il başkanının haberdar olup olmadığı ise bilinmiyor.