Öztürk: Atasını bilen gençlik yetişecek

Ak Parti Genç Milletvekili aday adayı Eser Doğan Öztürk,Düzce Aziziye Gençleri Derneğini ziyaret etti.

Öztürk: Atasını bilen gençlik yetişecek
26.03.2015 - 10:19
2783

 

Ak Parti Genç Milletvekili aday adayı Eser Doğan Öztürk,Düzce Aziziye Gençleri Derneğini ziyaret etti.

 

Ak Parti Genç  Milletvekili aday adayı Eser Doğan Öztürk,Düzce Aziziye Gençleri derneği Başkanı Mehmet Ay ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

 

Aslen Akçakocalı olan genç mimar Ak Parti Milletvekili aday adayı Eser Doğan Öztürk,Düzce Azizye Gençleri Derneği ziyaretinde özellikle Türkiye’nin geleceğinde atasını ve ceddini tanıyan,manevi ve kültürel değerlere sahip çıkan bir nesil olması yönünde çalışacağını söyledi.

 

 

7 Haziranda yapılacak olan genel seçimlerde Yeni Türkiye’nin inşasının tamamlanacağını belirten Eser Doğan Öztürk,Başkanlık siteminin Türkiye için olmazsa olmazlarından olduğunu belirterek’’Türkiye için çok önemli bir adım olacaktır.Başkanlık sistemi Türkiye’nin hızlı gelişmesini sağlayacak.Artık Türkiye bu yönde adım atmıştır,geri dönüşü olamaz.Türkiye’nin geleceği gençler,Yeni Türkiye için elimizden gelenin fazlasını yapacağımızdan emin olun’’dedi.

 

Genç ve Dinamik insanların Yeni Türkiye modelinde ihtiyaç olduğunu belirten Öztürk’’Genç ve Dinamik insanların parti içinde yer alarak daha ileriye taşınması gerekiyor.Bu nedenle bizler aday adayı olduk ve Ülkemizi daha iyi ve ileriye taşıyacağımıza eminiz’’diye konuştu.

 

Düzce Aziziye Genleri Derneği başkanı Mehmet Ay,Ak parti Milletvekili aday adayı Eser Doğan Öztürk’e başarılar dileyerek,Yeni Türkiye’nin ilk adımlarında gençlerin olması gerektiğini söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız