Sarıoğlundan STK temeyülü açıklaması

YSK’ya verilecek milletvekili listelerine kısa bir süre kala, AK Parti’de aday belirleme çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor.

Sarıoğlundan STK temeyülü açıklaması
23.03.2015 - 16:25
2348

YSK’ya verilecek milletvekili listelerine kısa bir süre kala, AK Parti’de aday belirleme çalışmaları bütün hızıyla devam ediyor. Sivil Toplum Kuruluşlarına “ kimi aday görmek istersiniz”   sorusunun sorulduğu temayül yoklamasına ilgi hayli yoğun olduğu gözlendi….

 

7 Haziran 2015 Pazar günü yapılacak olan milletvekilliği seçimleri için Düzce’den  Ak Parti Aday Adayı olan Esvet Sarıoğlu Ak Parti Genel Merkezi tarafından  gerçekleştirilen Sivil Toplum Kuruluşlarına yönelik temayül yoklaması ile ilgili değerlendirmelerde bulundu.

 

Sarıoğlu şunları dile getirdi;

 

STK’lar büyük kitlelerin sesi, temsil ettikleri grupların devletle en sıcak teması sağladıkları yerlerdir. Bu nedenle bunların fikirleri çok önemlidir diyen Sarıoğlu,  “AK Parti,   toplumun bütün kesimlerini kucaklarken, aynı zamanda parti içi demokrasiyi işletmekte; doğrudan demokrasi için uygulamalar yapmaktadır. Her zaman ilklere imza atan AK Parti, şimdi de yine bir farklılık yaparak aday belirleme sürecine Sivil Toplum Kuruluşlarını katmıştır. Bu, kendine güvenin, gücünü halktan almanın en büyük göstergesidir “ dedi.

 

Yapılacak temayül sonrasında kullanılan oyların ve yansıtılan iradenin partimizin ilgili organlarında en iyi şekilde değerlendirileceğine inandığını söyleyen  Sarıoğlu, STK’larla yapılan temayülün Düzce için hayırlı olmasını diledi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız