CHP’nin yeni yönetimi görücüye çıktı

CHP’nin İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Deniz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kamu kurumları ve özel sektör temsilciliklerini ziyarete başladı.

CHP’nin yeni yönetimi görücüye çıktı
9.01.2015 - 14:05
4016

CHP’nin İlçe Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Deniz, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte kamu kurumları ve özel sektör temsilciliklerini ziyarete başladı.

 

CHP Genel merkezi tarafından 24 Aralık’ta Akçakoca İlçe başkanlığına atanan Hamdi Deniz, kısa süre içerisinde kurduğu yönetim ve denetim organlarının ardından, ilk iş olarak Kamu kurumları, meslek odaları ve sivil toplum kuruluşlarını ziyarete başladı.

 

Akçakoca kaymakamı Aykut Pekmez’in Çin’de olması yüzünden kaymakamlık ziyaretini önümüzdeki hafta başına erteleyen CHP ilçe yönetimi, ilk resmi ziyaretini Belediye Başkanı Cüneyt Yemenici’ye yaptı. 

 

Saat 10.30’da gerçekleşen ziyaret sırasında CHP’nin yeni yönetimini kutlayarak başarılar dileyen Başkan Cüneyt Yemenici, demokrasilerde muhalefetin olmazsa olmaz bir koşul olduğunu söyleyerek, yapıcı bir işbirliğinin topluma hizmet etmenin vazgeçilmez bir unsuru olduğunu ifade etti.

 

 

CHP İlçe Başkanı Hamdi Deniz ise, yeni yönetim kurulu üyesi arkadaşlarıyla kamu ve özel sektörde yer alan kurum ziyaretlerine başladıklarını söyleyerek, eleştiri haklarını kullanmak kadar, hizmetlerin en iyi şekilde sunulması konusunda işbirliğine de açık olduklarını söyledi.

 

 

Hamdi Deniz yaz aylarında sahil yolunun seyyar satıcıların işgali altında olduğunu söyleyerek, görüntü kirliliğini oluşturduklarını ve yerli esnafa sekte vurduklarını ifade ederken, Başkan Yemenici öncelikle Akçakocalı hemşehrilerimize seyyar tezgâh vermeye çalıştıklarını söyledi.

 

 

Geçtiğimiz yaz sezonunda yaşanan birkaç olumsuz seyyar satıcı örneği veren Başkan Yemenici, özellikle bir dondurma tezgâhı ve seyyar araçla meyve satışı hususunda yerleşik manav ve diğer esnaflar tarafından çok sayıda şikâyet aldıklarını söyleyerek, Zabıta tedbiriyle yasal işlem yaptıklarını söyledi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (4)

 • kirkorder
  kirkorder
  3.04.2021 18:41

  işten çıkarılan işçiler hakkında basına söylediklerinin aynısını başkanın yüzüne söyledi mi acaba

 • Eski chp li
  Eski chp li
  3.04.2021 18:41

  Hamdi başkan ilk hedefin tekrar partiyi büyütmek olmalı onun içindirki ilk icraatın fikret albayrağı davet edip şimdiye kadar yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edip yeni hedefler belirlemektir H.A

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Hamdi bey bir daha ki dönem sizi başkan olarak görmek isteriz...fikret ile cüneytin fazlasını yapacağınıza inancımız tamdır. erol solak la pazarlık yapmayıda bırak önüne bak...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  BEYAZ SARAYDAN SEVGİLER....

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız