Yerel Yönetimlerde Kadın toplantısını tamamlandı

Akçakoca İGM üyesi Ayfer Yılmazın da katıldığı " Yerel Yönetimlerde Kadın " başlıklı toplantı tamamlandı...

Yerel Yönetimlerde Kadın toplantısını tamamlandı
5.12.2014 - 12:46
3854

 

AK Parti Kadın Kolları Genel Merkezi tarafından düzenlenen “Yerel Yönetimlerde Kadın” Programına, 81 ilden 1000’e yakın kadın belediye ve İGM üyesinin yanı sıra, Partinin Düzce’deki kadın il genel ve belediye meclis üyeleri de katıldı.

Kadına seçme ve seçilme hakkı verilmesinin 80. yıl dönümü münasebetiyle, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığı tarafından düzenlenen "Yerel Yönetimlerde Kadın" programı yapıldı.

 Başbakan Ahmet Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu'nun da katıldığı toplantıya AK Parti Düzce İl Kadın Kolları Başkanı ve İGM üyesi Çiğdem Günal ile Akçakoca İGM üyesi Ayfer Yılmaz ile, Düzce,Cumayeri, Çilimli  Belediyesi’nin kadın meclis üyeleri katıldı.

5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü ve Türkiye’de Kadınlara seçme ve seçilme hakkı verilişinin 80. yılı dolayısıyla düzenlenen toplantıya katılan Başbakan Ahmet Davutoğlu,AK Parti hükümeti olarak yaptıkları  sosyal ve kültürel çalışmaları anlatarak, kadınların siyasette var olmaları gerektiğinin altını çizdi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız