AK Parti Akçakoca ilçe başkanı kim olacak?

Delege seçimleriyle kongre sürecini başlatan AK Parti’de, bütün gözler 22 Kasım Cumartesi günü yapılacak AK Parti Akçakoca ilçe kongresine çevrildi.

AK Parti Akçakoca ilçe başkanı kim olacak?
21.10.2014 - 22:09
15996


Delege seçimleriyle kongre sürecini başlatan AK Parti’de, bütün gözler 22 Kasım Cumartesi günü  yapılacak  AK Parti Akçakoca  ilçe kongresine çevrildi.

 

Kongre takviminin belirlenmesiyle birlikte kulis çalışmalarının hızlandığı partide, 2015 Haziran ayında yapılacak genel seçimlerde Milletvekili Osman Çakır’ın karşına çıkacak olan ilçe başkanı İbrahim Bilgin’den boşalacak başkanlık koltuğu için kulislerde bir hayli fazla aday isim konuşuluyor.

 

Önce delege seçimi yapılıyor

 

Ahmet Davutoğlu’nun  genel başkan olmasıyla  kongre hazırlıklarına başlayan AK Parti’de,  kongre takvimi öngörüldüğü biçimde devam ediyor. 22 Kasım Cumartesi  günü  toplanacak  AK Parti ilçe kongresi için Akçakoca kulislerinde şimdiden bir çok isim konuşuluyor bile…

 

 Parti merkezinden  gelen son bilgilerde, kongreye tek bir adayla gidileceği söylense de, gönlünden ilçe başkanlığı geçirenler kulisleri hareketlendirerek bir adım öne geçmeye, rakiplerine üstünlük kurmaya çalışıyor.

 

Çakır ve Yemenici kendi kontrollerinde teşkilat istiyor

 

AK Parti Düzce Milletvekili olan Osman Çakır’ın Akçakocalı olması nedeniyle milletvekilliği aday adaylığı sürecinde kendi kontrolünde bir teşkilat yapılandırması oluşturmak için yoğun çaba sarf ettiği gözlenirken,  kendisine üst olarak seçtiği Tefik Yapıcı’ya ait kömür deposundan kulis çalışmalarını yönlendirdiği gelen bilgiler arasında.

 

Çakır’ın yanı sıra, Belediye başkanı Cüneyt Yemenici de, uyum içinde çalışacağı bir teşkilat yapılanması oluşturmak için yoğun bir kulis faaliyeti yürüttüğü ve kafasında oluşturduğu ismi genel merkeze  kabul ettirmek için çaba sarf ettiği  bilinen bir gerçek.

 

Bir çok isim var

 

Kongre takviminin açıklanmasıyla birlikte hızlanan ilçe başkanlığı kulislerinde  Burçin Sarıcan, Gökhan Solak, Ulvi Küçük,Yeni Mahalle Muhtarı Kadir Kaplan, Ziya Deniz, Sedat Yemenici’nin yanı sıra Osman Çakır’ın  kontrolünde olan eski ilçe başkanı Recep Ali Topaloğlu, Mustafa Okutan, Mehmet Topuz,   Necdet Kalender ve Yücel Orhan isimleri kulislerde ilçe başkanlığı için geçen adaylar arasında.

 

 

Çakır, Yemenici ve Bilgin Yücel Orhan ismine sıcak bakıyor

 

30 Mart seçimlerinde Akçakoca Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Cüneyt Yemenici’nin  bundan birkaç ay öncesine kadar Gökhan Solak’ın ilçe başkanı olmasını istediği konuşulurken bugünlerde ise, Solak’tan vazgeçerek Yücel Orhan’ın ilçe başkanı olması için çaba sarf ettiği ileri sürülüyor.  Orhan’ın tecrübesiyle partiye ağabeylik yapacağını  düşünen Yemenici’nin yanı sıra, Yücel Orhan ismine Osman Çakır ile  mevcut ilçe başkanı İbrahim Bilgin’in de  sıcak baktığı gelen bilgiler arasında.

 

 

Yücel Orhan istemem dese de…

 

AK Parti’yi iyi bilen kaynaklar, Yücel Orhan ismi üzerinde ortak bir mutabakat olmasına rağmen, Orhan’ın böylesine hassas bir dönemde partide her hangi bir görev  almayı düşünmediğini ve gelen tekliflerin hepsini geri çevirdiğini ileri sürüyorlar. Ancak siyaset bu, istemem der… Son dakika Ankara’ya çağırılır ve bir bakmışsınız adı AK Parti’nin Akçakoca İlçe Başkanı olarak deklare edilmiş…

 

 

Mustafa  Okutan ve Necdet Kalender

 

 

Mustafa Ezer’i,   bacanağı Mustafa Okutan vasıtası ile minder dışına iterek saf dışı eden Osman Çakır’ın, ilçe başkanlığında bu kez işi şansa bırakmak istemediği ve Yücel Orhan’ın olmama ihtimaline karşılık  Mustafa Okutan ile Necdet Kalender gibi isimleri ilçe başkanı yapmak için yoğun bir kulis faaliyeti yürüttüğü gelen bilgiler arasında.

 

Burçin Sarıcan en kuvvetli aday

 

AK Parti kulislerinde Yücel Orhan sonrası partinin başına geçeceği muhtemel adaylardan biri de Burçin Sarıcan… Partini kurulduğu günden beri parti saflarındaki yerini alan ve her dönemde parti çalışmalarının ön sıralarında yer alan bir isim. Seveni olduğu kadar karşı çıkanı da çok…  Cüneyt Yemenici’nin belediye başkanı seçildiği 30 Mart yerel seçim kampanyasında iyi bir performans gösterdi.  Genç yaşına ve siyasetin labirentli yollarının bütün döneklik ve kaypaklıklarını  bilen ve buna göre davranan  Sarıcan, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanlığı’nın en güçlü adaylarından. Ankara’dan ilçe başkanlığı için ismi gelirse kimse şaşırmasın…

 

Ulvi Küçük adaylığını resmen açıkladı

 

 


Burçin Sarıcan, Gökhan Solak,Mehmet Topuz ve Mustafa Okutan imsilerinin dışında AK parti kulislerinde ilçe başkanı olmak istediği konuşulan bir başka isim de Ulvi Küçük…

 

Amcası Alaatin Küçük devrede

 

Küçük soy ismini Akçakoca’da herkes biliri…  Amca Alaatin Küçük’ün siyasete ara vermesiyle birlikte uzun zamandır siyaset sahnesinde olmayan bu aile, İsmail Küçük’ün AK Parti Belediye Meclis Üyesi ve Ulvi Küçük’ün AK Parti İlçe yönetimine girmesiyle birlikte parti içindeki ağırlıkları giderek yükselmeye başladı.

 

Parti içinde ve belediye meclisinde destekçileri var

 

Ağabeyi İsmail Küçük’ün belediye meclis üyesi olmasıyla parti içinde konumu güçlenen Ulvi Küçük’ün ilçe başkanı olmak için  yoğun bir kulis faaliyeti yürüttüğü, AK Parti kurucusu olan amcası Alaatin Küçük’ün, partini ilçe yönetiminden isimler ile kimi AK Partili belediye meclis üyelerinin de desteğini alarak   ilçe kongresine kadar geçek süreçte isminin daha gür çıkacağı belirtiliyor.

 

 

Topuz sadece işine bakıyor

 

 Düzce Milletvekili Osman Çakır’ın torpili ile AK Parti Akçakoca Belediye Başkanlığı aday adaylığı sürecinde Cüneyt Yemenici ile zorlu bir yarışa giren Mehmet Topuz’un adı da ilçe başkanlığı için kulislerde sıkça konuşulmasına rağmen, Topuzun buna sıcak bakmadığı ve sadece işine baktığı gelen bilgiler arasında

 

Dimyata Pirince giderken evdeki bulgurdan olmuştu

 

AK Parti içindeki kaynaklar, milletvekili Osman Çakır’ın belediye başkan adayı yapmak için çok uğraş verdiği Mehmet Topuz’u bu kez, AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı Yapmak için çaba gösterdiğini belirtiyorlar. Dimyata Pirince giderken evdeki bulgurdan, TSO Akçakoca Başkanlığı’ndan olan Mehmet Topuz’un ilçe başkanlığı meselesine hiç sıcak bakmadığı ileri sürülürken, yerel seçim sürecinde ağzı yandığı için yoğurdu bu kez üfleyerek yediği ve inşaat işlerine ağırlık verdiği ileri sürülüyor.

 

 

Ağır abi Dursun Çakır faktörü

 

Partinin kurucusu ve eski ilçe başkanlığını da yapan il genel meclis üyesi Dursun Çakır’ın gelişmeleri sessiz ve derinden izlediği, kongre sürecine son tahlilde müdahil olarak  okey vermeyeceği bir isimin ilçe başkanı olmaması için çaba göstereceği ve gerekirse,  partiye ağabeylik yapmak için bir kez daha ilçe başkanı olmasının sürpriz sayılmaması gerektiğinin altını çiziyor.

 

 

Başka isimler de çıkabilir

 

AK parti kaynakları, 22 Kasımda yapılacağı kesinleşen ilçe kongresine kadar kamuoyunda konuşulan isimlerin dışında  başka imsilerinde süreç içinde gündeme geleceği  iktidar partisinde her zaman son dakika sürprizlerinin yaşanmasının muhtemel olduğunu belirtiyor…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (85)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ÖZKAN ATICI AK PARTİ ye geçip ile başkanı olsa ne çok yakışır!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  bütün adaylar çok değerli insanlar,mehmet topuz veya özkan öztürk daha mantıklı gibi.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  özkan öztürk eşittir başarı

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  burçin de olur gökhan da olur.hangiis olursa farketmez.uyar.

 • Akçakoca
  Akçakoca
  3.04.2021 18:41

  Osman çakırın ağzı yanmış . Belediye başkanlığında yaptığı hataya düşmemek için adayını açıklayamıyo.bu seferde dediği şahıs seçilemezse toplum nezdinde çok eksiye düşer.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  sedat yemenicimi insanlara tepeden bakan bu şahısmı ilçe başkanı olcak

 • yureklı adam
  yureklı adam
  3.04.2021 18:41

  adayımızz zıya denizgez

 • yönetim kurulu
  yönetim kurulu
  3.04.2021 18:41

  gülsemmi ağlasammı bilemiyorum başka işinizmi yok akp ailesi büyüktür icinde hesabını yapar kararını verir aşağısıyla yukarısının ortak fikri uygulanır... kimse reklam komiklik şoporlık yapmasın böyle bir başlık atıpta

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Her dönemin adamı Ziya Denizgez olmazsa Gökhan kardeşim

 • Partili
  Partili
  3.04.2021 18:41

  Bu isimlerden oraya Sedat Yemeneci yakışır bu işi bilene teslim etmek lazım diye düşünüyorum.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Gökhan abi de olabilir .

 • ak partili
  ak partili
  3.04.2021 18:41

  burcin sarıcan haha derken ellerini de ovuşturduğunun frkındayım o analizi mustafa okutanın yazmadığı kesin ama cevabı senin yazdığın aşikar fakat sana şunu söyleyeyim bastın millet vekili adayıyım derken aslında ilçe başkanı olmak istediğini bilmeyen mi var ama sen zannediyorsun ki osman çakır seni rakip görür de ilçe başkanı yapar avcunu yalarsın asıl sen osman çakır tekrar seçilir se ne yapıcan merak konusu.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  özkan öztürk veya necdet kalender.

 • TEŞKİLATCI
  TEŞKİLATCI
  3.04.2021 18:41

  SAYIN OSMAN ÇAKIR BURCİN SARICAN DAN MİLLETVEKİL ADAYI OLMASIN DİYE BURCİNİ İLÇE BŞK YAPMAK İÇİN CALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR BİZ BURCİN SARICANI MİLLET VEKİL ADAY OLARAK İSTİYORUZ ÜLVİ KÜÇÜK OLSUN İLÇE BŞK

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  özkan öztürk adayımız

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Hala benım yorumum yayınlanmadı kufur ypk argo yok hayırdır yalakalıkmı yapıyorsunuz

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ülviküçük hayırlıolsun

 • HAHA
  HAHA
  3.04.2021 18:41

  Mustafa okutan ne güzel yazmış altta bir yerde yorumda.Herks onu istermiş diğerlerini kimse istemezmiş.Teşkilat onu istermiş!Hani şu belediye meclisinde kendisini oylamaya bile almayan teşkilat.Milletvekili istermiş doğru,sırtından birini daha hancerlesin diye.Belediyenin başındaki istermiş istermişte onunda istemediği teklif etmediği kişi kalmamış maşallah.Klavyede milleti lekeleyerek ancak burda ütopik başkanlık yaparsınız.Genel Merkez ismi gönderir siz ancak seyrana dalarasınız.En güzel bu yorumdu okutan iyi anla.Şunuda unutma insanları lekeleyerek ancak oldugun yere gelebilirsin.Az kaldı bekle vekilinde yanına geliyor.

 • metehan
  metehan
  3.04.2021 18:41

  arkadaslar biraz gercekci olun.Dursun cakir.Yucel Orhan.Burcin Sarican.bunlardan birtaneesi olur.digerlerini genel merkezde dikkate almazlar.

 • aday tek
  aday tek
  3.04.2021 18:41

  YaSar Hoşbaş o kasketiyle çok yakışır adam yerine koyup yönetici yaptılar başkan da yapsınlar !!!!

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  gençlik ÇAGATAY ÇAKIRI İSTİYORR....

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Ulvi küçük istekli ve çalışkan aday

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  O KOLTUGA DURSUN ÇAKIR YAKISIR .BU ARADA BURCINI NE KADAR KORUYORUSNUZ YORUMLAR NEDEN YAYINLNAMIYOR

 • tarafsız yorum
  tarafsız yorum
  3.04.2021 18:41

  Yücel Orhan adam gibi adam ilçe başkanlığı ona yakışır...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Ak parti kongresini millet vekili mi başkan yapacak muhtemel demokrasiyi yok sayıyorlar

 • Hasan
  Hasan
  3.04.2021 18:41

  Herkez demokrasi varmı sizde diye sormuyomu nasıl kongre anlayışınız var bu delegeler ak partinin delegesi değilmi neden tek liste

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Demokrasi varsa kongre olmalı tek liste diye dayatma olmaz bu parti herkezin partisi

 • akçakocalı
  akçakocalı
  3.04.2021 18:41

  Demokrasi varsa kongre olmalı tek liste diye dayatma olmaz bu parti herkezin partisi

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Koltuk sevdası.Halkın ne kadar sıkıntısı var diyen yok.Minibüs meselesini unutturmak için ellerinden geleni yapıyorlar.Halk buna da alışır mantığı ile hareket eder,halkın sesine kulaklarınızı tıkar,sadece makam peşinde koşarsanız,gerekli cevabı da alırsınız.

 • Akçakoca
  Akçakoca
  3.04.2021 18:41

  Akçakoca tv yine iyisin hadi.2 aylık manşetlik haber mevzuu buldun.

 • akçakoca
  akçakoca
  3.04.2021 18:41

  SEDAT YEMENİCİ BU İŞİ YAPAR EN TECRÜBELİ O HERKESLE BİREBİR UYAR AKÇAKOCA YI EN İYİ BİLENLERDEN BİRİ KİMSENİN ADAMI OLMAZ SADECE AKÇAKOCA İÇİN ÇALIŞIR YILLARDIR SİYASETİN DUAYENİ

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Gökhan Solak Mustafa Okutan

 • davam
  davam
  3.04.2021 18:41

  refah partisi kökenli il başkanlığı yapmış olan necdet kalender

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ak partiye yakışan insanlara yukarıdan bakmayan bir kişilik gökhan solak

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ak partiye yakışan insanlara yukarıdan bakmayan bir kişilik gökhan solak

 • ali
  ali
  3.04.2021 18:41

  Tek isim mehmet topuz

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Gökhan SOlak musatafa okutan basarılar

 • Dava Adamı
  Dava Adamı
  3.04.2021 18:41

  Kurucu yönetim kurulu üyesi kurucu gençlik kolları başkanı milletvekili adayı ilçe baskan yardımcısı Burçin SARICAN

 • Dava Adamı
  Dava Adamı
  3.04.2021 18:41

  Kurucu yönetim kurulu üyesi kurucu gençlik kolları başkanı milletvekili adayı ilçe baskan yardımcısı Burçin SARICAN

 • AK
  AK
  3.04.2021 18:41

  Mehmet TOPUZ

 • ak partili
  ak partili
  3.04.2021 18:41

  Burçin baskan aday olsun emeğinin karşılığını alsın

 • parti kurucusu
  parti kurucusu
  3.04.2021 18:41

  akp ilçe başkanlığı siyasette geçmişi olan ve belli tecrübelere sahip kişilere verilmesi uygun olacağı kanaatindeyim dün çıkıp bugün ilçe başkanlığına aday gösterilen kişilerin daha yetişmeleri gerekli diyorum burada en eski siyastçi olarak geçmişinede bakarsak sedat YEMENİCİ yakışır

 • ak partili
  ak partili
  3.04.2021 18:41

  Arkadaşlar bu kişilerden gökhan solağı cüneyt ister şu anki teşkilatın bazıları ister osman çakır kesinlikle istemez kendisi ister genel merkez onaylar,burçin sarıcanı teşkilatın çok az bir kısmı ister osman çakır istemez cünet te istemez zaten cok ta güven vermiyor çevresine kendisi de ister genel merkez onaylar,ziya denizgez teşkilatın cok az bir kısmı ister cüneyt istemez osman çakır hiç istemez kendisi zaten bu işi kıvıramaz ama kendisi ister genel merkez onaylamaz,yücel orhanı osman çakır ister cüneyt ister şu anki teşkilat istemez kendiside zaten beceremez bu işi kendisi istemem yan cebime koyun der genel merkez onaylar, mehmet topuz osman çakır ister cüney kesinlikle istemez teşkilattan bazıları ister kendisi ister de zaten sütten ağzı yanmış resmi atama olmadan ağzını açmaz genel merkez onaylar,sedat yemenici vallaha bu umutsuz bir vaka hiç biri istemez mucıze olması lazım kendisi ister başarılı da olabilir genel merkez onaylamaz,mustafa okutan osman çakır ister cüneytte ister teşkilatın yarısından fazlası ister kendisi ister mi bilemiyorum genel merkez onaylar,ulvi küçük kendi ister fakat osman çakır istemez cüneytte istemez teşkilatın sömürücü kısmı ister zaten yeterliliği de yok genel merkez de onaylamaz,nejdet kalender osman çakır ister cüneyt istemese de itiraz etmez teşkilat ın az bir kısmı ister kendi de ister ama madii durumu buna el vermez şu anda genel merkez onaylar. Bu analizimi yabana atmayın burdan çıkan sonuca göre şekillenecek.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Dursun cakırdan sonra dagılan akp yi yeniden dursun cakır toparlar reis dursun

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  habeer yapıyorsan adam gıbı yayınla hepsını bırılerını korumak ıcın yorum bekletme

 • Sezar
  Sezar
  3.04.2021 18:41

  Vah vah ak parti ne hallere düştü iki koyunu güdemeyecek insanların adı başkanlık için adı geçiyor bayramın olsun osman partiyi ne hallere düşürdün önünü temizlemek için partiyi çapsızlara bıraktın ama seninde kurban bayramın yaklaşıyor o gün koyunlar seni kurtaramıyacak.

 • Nuriş
  Nuriş
  3.04.2021 18:41

  Bu akpliler ne yapıyorlar anlamış değilim başkanmı arıyorlar yoksa fen işlerine elemanmı arıyorlar anlamadım bu ismi geçenlerin çoğu kazma kürek ekibi.bunlar ancak yıkım işlerinde kullanılır içlerinde tek yapıcı kişi burçindir

 • Sefer Akgün
  Sefer Akgün
  3.04.2021 18:41

  Burçin abi ile dursun amcadan birinin olması partinin geleceği için önemli.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Gece gündüz partide sürekli çalışan burçin olsun bu adamın hakkın sürekli yenildi

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Belediye seçimlerinde hakkı yenen mehmet topuzun aday olması gerekir siyasete tekrar dönüp akçakocamız için en iyi hizmeti verecektir bundan kimsenin şüphesi olamaz

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Teşkilatımızın adamı ulvi başkandır destekliyecez isteyen kişi olmalı istemeyenler zorlanmamamlı zorla ikna edilmemeli siyaset çok farklı

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Mehmet topuz başkan olsun genç adam gibi adam

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Aday mustafa okutan belediye seçimlerinin alınmasında ilk hamleyi yaptı

 • muhalefetten ince bir nükte
  muhalefetten ince bir nükte
  3.04.2021 18:41

  belediye başkan adayıda belirlenirken hep bazı arkadaşlar şöyle derdi , son aldığım duyumlara göre ...........'nın adaylığı kesinleşmiş.ne oldu arkadaşlar yok mu böyle cengaverler.daha hala belirleyemediniz mi?size bir dost tavsiyesi ; çok uzaklarda aramayın içinizde dürüst,çalışkan,esnaf ruhlu ve adaletli gençler var.yapın onlardan birini ne böyle saçma sapan haber yaptırıp halkın nabzını tutmaya çalışıyorsunuz.zaten buraya yorum yazan kişi sayısı 5'i zor geçer sizde çok iyi biliyorsunuz.saygılar

 • O.Ç
  O.Ç
  3.04.2021 18:41

  Kimsenin fazla uğraşmasına gerek yok ilçe başkanı osman çakır olmalı kesin çözüm olur yönetimide sefer öztürk,yeğeni sabri çakır,m.topuz,yaşar hoşbaş m.okutan,n.kalender,süleyman turunç,adnan güner ,ömer küçük,sadullah ünsal,gökhan kibarı alması,lazım o zaman ne ekip olur ama tam bir yıkım ekibi.bu ekipte herkes arkasını kollaması lâzım yanlız tek sıkıntı bunlar arkalarını kollamaktan iş yapamazlar.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Ak partide çalışan isim burçin bey

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Mütavazi bir isim gökhan SOLAK çalışır

 • Sinan
  Sinan
  3.04.2021 18:41

  Necdet kalender başkan olur

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Başkanımız ulivi küçük gökhan solak burçin sarıcan ziya denizgez isimlerinden biri olsun seçim kazanan teşkilattan

 • Ak partiye oy atan
  Ak partiye oy atan
  3.04.2021 18:41

  Burçin ulvi okutan olmassa Başkan sedat yemenici olmalı yukarıda ismi geçenleride yönetime almalı yanlız arkasını iyi kollaması gerekir.

 • Akçakoca
  Akçakoca
  3.04.2021 18:41

  Milletvekili adayları 30 isim olur bu gidişle

 • Düzce
  Düzce
  3.04.2021 18:41

  Belediye başkan adaylarınızdan biri olacak.

 • esat
  esat
  3.04.2021 18:41

  Eskileri bırakın millet bezdi artık bunlardan teşkilatın temiz yüzleri ve yeni isimleri var herkez bunlara yoğunlaşsın gerisi fasa fiso yeter artık şu eski isimleri kaldırın ortadan ulvi gökhan ve burçin bunlardan biri olabilir

 • gençlik
  gençlik
  3.04.2021 18:41

  Teşkilat ne derse kesin sonuçtur hiç kimse boşuna heveslenmesin

 • hasan
  hasan
  3.04.2021 18:41

  Burda teşkilat olduğunu unutuyorlar herhalde teşkilatın tek adayı ulvi küçük Yakışır krdşm

 • Erhan
  Erhan
  3.04.2021 18:41

  Genlerin olması akçakoca için iyi olur düşüncesindeyim saygılar

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Burçin sarıcan aday

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Adaylar hepsi akçakoca için çaba göstermiş çalışmış akçakocanın biyerlere gelmesi için gecesine gündüzüne katan insanlar başarılar dilerim hepsine

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  9 tane aday ilçe baskanlığı için var milletvekilliğinde 20 tane aday çıkacak

 • Sezar
  Sezar
  3.04.2021 18:41

  Bu isimler içinde tek Bagımsız ve kimsenin adamı olamayan Burçin Kardeşimiz,Karizma olarakta tek Dursun Çakır var.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Ak parti güçlü parti adayını en iyisini belirler isimlerin hepsi birbirinden değerli

 • MUSTAFA
  MUSTAFA
  3.04.2021 18:41

  DURSUN ÇAKIR,YUCEL ORHAN,BURÇİN SARICAN BU 3 ISIMDEN BİRİ BAŞKAN OLUR.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Burçin sarıcan adayımız

 • Bim bim bim
  Bim bim bim
  3.04.2021 18:41

  Benim ben

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Mevcut ilçe teşkilatının içinden kişinin aday olması doğru olandır

 • Selman
  Selman
  3.04.2021 18:41

  Burda ak parti ilçe teşkilatı ne derse o isim baskan olur

 • ahmet
  ahmet
  3.04.2021 18:41

  Teskilatin dediqi olur..

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Bence Gökhan solaK en uygun kişi

 • Akçakoca
  Akçakoca
  3.04.2021 18:41

  hep aynı yüzlerle bu iş yerinde sayacağına yeni yüzler olmalı diyorum. Genel merkezinde bu doğrultuda bir kararla Akçakocaya çok sesli bir ilçe başkanıyla devam edeceğini düşünenlerdenim tabikii hepsi çok değerli arkadaşlar ama bunlarla bu iş devam etmez bence.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Yücel Orhan ya da Gökhan Solak gerisi teferruat

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  En uygun Burçin bey saydığınız isimler içinde.Genç ve siyaseti biliyor.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Mehmet topuz inşaat işimi yapıyo yoksa reklammı

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Burda en geçerli aday Sedat yemenici çünkü endeneyimli o sayın akçakoca tv sizde biraz lütfen bu işe önem verin Mehmet topuz Çakır torpili ilme bakıyor falan onu listeden çıkarın o zaman Yücel Orhan kendinden başka kimseye faydası olmaz olmaz çünkü çok iyi tanırım ulvi küçük zaten rantın içinde Mustafa okuyan tiyi çocuk ama tutuk çocuk Gökhan sokak mecbur ismi geçmesi gerekiyor burçini n ilçe başkanı olduğunu düşünsenize aman diyorum Mehmet yeni müdür işi çok daha otel yapacak ziyayı saymaya gerek yok zaten Ama dursun baba faktörü var tabi ama bir bakın en çıkararız Sedat Yemenici herkese başarılar

 • levent
  levent
  3.04.2021 18:41

  burçinmi güldürmeyın bızı ya o yazdıklarınızın tam tersi bnce

 • ak partili
  ak partili
  3.04.2021 18:41

  tek aday yucel orhan yada dursun cakır gerısı fasa fiso

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız