Akçakoca Saadet Partisi’nde Zorlu dönemi

Saadet Partisi Akçakoca İlçe Teşkilatı Genel Kurul toplantısı Akçakoca Belediyesi Nikah salonunda yapıldı.

Akçakoca Saadet Partisi’nde Zorlu dönemi
21.07.2014 - 13:50
3773

Saadet Partisi Akçakoca İlçe Teşkilatı Genel Kurul toplantısı Akçakoca Belediyesi Nikah salonunda yapıldı. Toplantıya Kocaeli İl başkanı ve GİK üyesi Sinan Ejder,Düzce İl başkanı Birkan Mertoğlu,GİK üyesi ve Refah Partisi yirminci dönem milletvekili Fethi Görür,Düzce Merkez İlçe başkanı İlhan Alemdar ile cevre ilçelerin Saadet partisi ilçe başkanları ve Akçakoca Saadet partisi üyeleri katıldı.

İlçe başkanı Mensur Tokgözün açılış konuşmasından sonra Kongre divan kurulu Cumayeri ilçe başkanı Hüseyin Keleş ve ekibi divanı oluşturdu. Yönetim kurulu faaliyet raporu ve hesap raporunun okunmasından sonra raporlar ibra olundu.

Milli Görüş için 20 Temmuz Önemli

Daha sonra siyasi konuşmalara geçilerek ilk sözü alan Düzce İl başkanı Birkan Mertoğlu”Biz yerel seçimlerde başarılı olduk,bu hafta içersinde Cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili Milli Görüşün taktiri belli olacaktır.Bizim için 20 Temmuz tarihi çok önemlidir.13 yıl önce Saadet Partisi 20 Temmuzda kurulmuştur.Milli görüşün tarihinde 1974 yılının 20 Temmuzunda Necmettin Erbakan Başkanımızın önderliğinde Kıbrıs barış harekatını başlattık. İsrail’in Gazze harekatında  Müslüman alemi seyirci konumunda,Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti tepkisi yok.Müslümanlar kan ve göz yaşı içinde katlediliyor buna seyirci kalamayız” dedi.

Türkiye bölünme tehlikesi ile karşı karşıya

Genel kurul üyesi Fethi Görür ise “Müslümanlar olarak İslam kardeşliğini kötülüğe karşı men eden bir toplumuz, önce Irakta IŞID olayı ortaya çıktı.  Sonra İsrail olayı patladı ve bu arada Iraktaki rehinelerimizi unutuldu, burada kaos var. Arkadaşlar Türkiye bölünüyor ve buna seyirci olamayız. Rahmetli Özal haritada Irak’ın yeri değişecek demişti. Amerikalılar Özal’a Musul ve Kerkük’ü size vereceğiz, sizde masada olacaksınız demişlerdi. Şimdi Erdoğan’a kulaklarına aynı kişiler aynı şeyleri söylüyor. Tayyip bey Türkiye’nin güney doğusunu bölüyor, hiç bir Ak Partili Türkiye bölünmez diyemez. Kendi düşmanını kendi üretiyor.12 seneden beri baştasın bunları niye temizleyemiyorsun. Tarafsız sahadaki vatandaşlarımızı koruyamıyoruz “ dedi.

Herkese kapılarımız açtık

Kocaeli il başkanı ve GİK üyesi Sinan Ejder ve Eski emekli müftü Hamdi Güner günün anlam ve önemine dair yaptıkları konuşmalardan sonra Saadet partisi İlçe başkanlığına tek aday olarak giren Serbest Muhasebeci-Mali Müşavir Mustafa Zorlu “Bu kongre sonunda hak batıl mücadelesinde hak noktada mücadele etmek isteyen herkese gönlümüzün ve kapımızın yeniden açılacağı bir gün olacaktır. Herkese kapımızı açtık ve bütün kardeşlerimizi partimize yani yaşanabilir bir Türkiye’yi yeniden büyük Türkiye’yi ve yeni bir dünyayı birlikte kurmaya davet ediyoruz “ dedi.

Yeni yönetim göreve başladı

Tek liste üzerinden yapılan seçim sonucunda Saadet Partisi Akçakoca İlçe yönetimi Mustafa Zorlu,Hüseyin Denizgez, Bahadır Kıbrıs, Özkan Atıcı, Ahmet Baş, Arif Baş, Bahattin Top, Eren Bayar,Recep Yıldızoğlu, Selçuk Kalmukoğlu, Ali Koto şeklinde oluştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (6)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  sizden bir cacık olmaz kardeş rahmetli erbakan gitti sizin işiniz bitti.siz seçim zamanlarında ancak bir partiye yamanırsınız.

 • mahmut kamil
  mahmut kamil
  3.04.2021 18:41

  saadetin sakallı ve kendini bilmişlerden arınması lazım,seçimde partiyi satanlar var özellikle sakallı ve habercilikle uğraşanlar,partiden uzakdurursa parti büyür

 • 376
  376
  3.04.2021 18:41

  Saadet partisi diğer partiler şahıs partisi değildir,ilke partisidir,ebediyete kadar da var olacaktır,ama bazı beyinsizler bunu anlamakta zorlanıyor.elinde hiçbir delili olmayan,akıl fukarası bazı siyaset özürlüler hala daha saadetin başka partiye yattığını veya oylarını sattığını söylüyor.ama 3 tane trilyonluk adayın karşısına çıkıp verdiği mücadeleyi takdir etmek yerine,azıcık çalışan beyni ile dolduruşa gelip iftira atıp kendini tatmin ediyor.Desteklediği partinin kazanamamasının faturasını gücü yettiği partiye kesiyor.Buna acizlik denir.seçime kazanan partiye gidip de siz saadetin oylarını çaldınız diyemiyor,gücü yetmiyor,çünkü onlar çok,onlarla baş edemez,ahh zavallılar,kendi beceriksizliklerini başkalarına yükleyenler,ebediyyen hedefe ulaşamazlar

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Sizin o mensur orda olduğu sürece hiç bile olmaz ona acil yol verin zararlı

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Zorlu çok doğru bir karar tebrikler

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Mensura bidahada partiye sokmayın

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız