Albayrak Ayazlı Mahallesi’nde oturan vatandaşlarla bir araya geldi

Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, yeni dönem projelerini mahalle ölçeğinde yaptığı halk toplantılarında anlatıyor.

Albayrak Ayazlı Mahallesi’nde oturan vatandaşlarla bir araya geldi
7.03.2014 - 22:28
4141


Akçakoca Belediye Başkanı Fikret Albayrak, yeni dönem projelerini mahalle ölçeğinde yaptığı halk toplantılarında anlatıyor.

 

Nüfusu ve coğrafi ölçülerine göre büyük olan mahalleleri birkaç bölüme ayırarak proje sunumlarına davet eden Fikret Albayrak, daha önce iki grubunu davet ettiği Ayazlı Mahallesi’nin 3.grup sakinlerine bugün kahvaltı verdi.

 

Akçakoca Oteli’nde saat 10.30’da davetlilerle birlikte kahvaltı yapan Fikret Albayrak, kahvaltı sonrasında konferans salonunu dolduran Ayazlı Mahallesi 3.bölge sakinlerine sinevizyon gösterisi eşliğinde proje sunumu yaptı.

 

Belediye Başkanı olarak, son beş yıl içinde ilçeye yaptıkları hizmetleri anlatan Fikret Albayrak, seçilmeleri halinde gerçekleştirecekleri 28 projeyi de davetlilere animasyon ve slayt gösterileri eşliğinde anlattı.

 

Albayrak’ın bütçe olanakları ve uygulama imkânlarıyla birlikte anlattığı yeni dönem projeleri, davetlilerin alkışlarıyla sık sık kesildi.

 

-Kayabaşı Seyir Terasları yapılacak!

 

Değirmenağzı Kadınlar Plajı’nın projesinin onaylandığını, 500 dairelik sosyal konut için arazi sorununun çözüldüğünü, Yukarı Mahalle evlerinin restorasyonu için gerekli ödeneğin onay aşamasında olduğunu, Hürriyet Tepe park alanı için ilk kazmanın Nisan ayında vurulacağını söyleyen Başkan Fikret Albayrak, Ceneviz Kalesi’nde tadilat çalışmaları ve kale yapım-onarım işleri için ilk ekibin çalışmalara başladığını söyledi.

 

-Ayazlı Kent Parkı Kurulacak!

 

Fikret Albayrak, Ayazlı Mahallesi çalışmalarıyla ilgili de bilgiler verdi. Ümran Boru Fabrikası ile bir anlaşma yaptıklarını ve fabrika bölgesine Ayazlı Kent Parkı kuracaklarını söyleyen Başkan Albayrak, Kayabaşı falezlerinin olduğu bölgeye de maliyeti çok ucuz olan Seyir Terasları yapacaklarını sözlerine ekledi.

 

- Çöplük Kalkacak!

 

Çöp toplama merkezini de kaldıracaklarını ve ilçenin çöplerini Düzce’de yapımı devam eden çöp toplama geri dönüşüm tesislerine göndereceklerini söyleyen Fikret Alkbayrak, Düzce’de yapılmakta olan çöp tesisi için Akçakoca belediyesinin de para ödediğini sözlerine ekledi.

 

Ayazlı Mahallesi 3.bölge kadınlarına proje sunumunu tamamlayan Fikret Albayrak, toplantının ardından Ayazlılı kadınların talepleri doğrultusunda onlarla tek tek ve toplu fotoğraflar çektirdi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  ........OMUZ OMUZA BEŞ YIL DAHA............

 • alo
  alo
  3.04.2021 18:41

  alo seçimi kazanan belli haybiye para harcamayın atı alan üsküdarı geçt fikret bey ile beş yıl daha yalan vaadlerle olmaz çünkü biri beş bin kişiye iş diyor belediye fabrikatörmü biri denize iskele yapacakmış denize ç ivi çakamassın çünkü yer mal müdürlüğnun sahilde işkalmadı sayılır fikret beyin anlattığı işlerin birkısmını çok rahat yapar tecrübesi yeteli ve cana yakın öbür çarşı bu çarşı ayırmadı başarılar dilerim fikret bey

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız