Fikret Albayrak yeni dönem projelerini Ayazlı Mahallesi sakinlerine anlattı

Belediye Başkanı Fikret Albayrak yeni dönem projelerini Ayazlı Mahallesi sakinlerine anlattı

Fikret Albayrak yeni dönem projelerini Ayazlı Mahallesi sakinlerine anlattı
28.02.2014 - 08:50
4806

 

30 Mart yerel seçimlerine bir ay kala seçim yarışı hız kazanırken, başkan adaylarından Fikret Albayrak hazırladığı yeni projelerini her gün yeni bir mahalle halkına anlatarak, bütün seçmenlere ulaşma hedefine adım adım yaklaşıyor.

 

·         OTOBÜS YOLUNU GENİŞLETTİK

·         ÇOCUK OYUN PARKINI YAPTIK

·         DOĞALGAZ SONRASI ONARIM ÇALIŞMALARI BİTMEK ÜZERE

·         ÇÖP TOPLAMA ALANIMIZI KALDIRIYORUZ

·         KAYABAŞI’NA SEYİR TERASLARI YAPACAĞIZ

·         ÜMRAN BORU BÖLGESİNE KENT PARKI KURUYORUZ

 

30 Mart yerel seçimlerine bir ay kala seçim yarışı hız kazanırken, başkan adaylarından Fikret Albayrak hazırladığı yeni projelerini her gün yeni bir mahalle halkına anlatarak, bütün seçmenlere ulaşma hedefine adım adım yaklaşıyor.

 

Her gün bir mahalleden ayırım yapılmaksızın davet edilen 200-250 kişilik davetli topluluğuyla kahvaltı yapan Fikret Albayrak, hazırladığı yeni dönem projelerini de konuklara video görüntüleri eşliğinde anlatıyor.

 

Akçakoca Oteli’nde Saat 10.30’da Ayazlı Mahallesi halkıyla kahvaltı yapan ve sonrasında projelerini anlatan Başkan Albayrak, konukların çeşitli sorularını yanıtlarken, yeni döneme ilişkin gelen önerileri de not aldı.

 

Son 5 yıl içinde neler yaptığını anlattı

 

Yeni döneme dair 28 ayrı projeyi sinevizyon gösterisi ve animasyon eşliğinde anlatan Başkan Fikret Albayrak, Ayazlı Mahallesi’nde belediye olarak yaptıkları faaliyetlerle, projesini yaptıkları yeni çalışmalarla ilgili bilgiler verdi.

 

Göreve geldiğimizde iki araç yan yana geçemiyordu

 

Göreve geldiklerinde yan yana iki otobüsün geçişine uygun olmayan Ayazlı Mahallesi yolunu genişletmek için kolları sıvadıklarını söyleyen Albayrak, mahalle halkının konuya duyarlı davranıp arsalarından 3-5 metreyi yola terk etmesiyle birlikte, İmam-hatip Lisesi’nden Beyaz Evler bölgesine kadar olan yolu genişleterek asfalt yaptıklarını, yol boyunca giden taş duvarların da belediye ekipleri tarafından örüldüğünü sözlerine ekledi.

 

Oyun parkları yaptık

 

Ayazlı Mahallesi’nin çocuk oyun parkını da yaparak mahalleye kazandırdıklarını söyleyen Fikret Albayrak, doğalgaz döşenmesi sonrasında oluşan yol tahribatlarının giderildiğini ve onarım çalışmalarında sona gelindiğini belirtti.

 

Çöp alanı kapatılacak

 

Belediye Başkanı Fikret Albayrak Ümran Boru civarında bulunan Akçakoca’nın vahşi çöp depolama alanının kapatılacağını söyledi. Düzce’de yapılmakta olan ve finansmanına diğer ilçe belediyeleriyle birlikte katkı verdikleri Düzce’deki çöp depolama ve geri dönüşüm tesisinin bitmesiyle birlikte, Akçakoca çöplerinin Düzce’deki tesise götürüleceğini söyleyen Albayrak, çöp yüzünden yaşanan görüntü kirliliğiyle pis koku sorununun ortadan kalkacağını da sözlerine ekledi.

 

Yeni dönem projelerinden de söz eden ve davetlilere projelerin 3 boyutlu animasyon görüntülerini izleten Fikret Albayrak, Kayabaşı mevkiindeki falezlere seyir terasları yapacaklarını söyledi.

 

Çöp alanı Kent Park olacak

 

Fikret Albayrak Ümran Boru Fabrikası bölgesinde Kent Parkı yapacaklarını söyleyerek, bu parkın içerisine yapacakları havuz ve şelalelerden parkın kendi elektriğini kendisinin üreteceğini söyledi. Yurt dışında gördüğü kent parkı projesinin düşük bir maliyetle yapılacağını söyleyen Albayrak, park içerisinde yürüyüş yolu ve çeşitli spor aktivitelerinin yapılabileceği bölümleri oluşturarak eşsiz bir sosyal yaşam alanı kuracaklarını sözlerine ekledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (13)

 • kurtsteiner
  kurtsteiner
  3.04.2021 18:41

  BELEDİYECİLİĞİ UÇUK PROJELER OLARAK GÖRMEK MODA OLDU.BELEDİYE ASLİ VAZİFELERİNİ YAPSIN YETER..YOL-SU-TRAFİK-TEMİZLİK ÇOK MU ŞEY İSTİYORUZ...

 • çay ocağı
  çay ocağı
  3.04.2021 18:41

  allah aşkına başkan hala park diyosun bahçe diyosun neden organize için uğraşmıyosun akçakocanın karnını parklarmı doyuracak 5 senede bumu yaptın park nark nedir ya emekli memleketi öylemi

 • KÖRMÜSÜN
  KÖRMÜSÜN
  3.04.2021 18:41

  BİZ PROJE FALAN İSTEMEDİK. BİR BELEDİYEDEN NE BEKLENİR. YOL YOK HUZUR YOK. AKÇAKOCADA 3. YILIMDAYIM İKİ TANE AMÖRTİSÖRÜM GİTTİ . 16 KÖYE HİZMET VEREN DOKTORUM HİÇ BİR YERDE ARABANIN ALTINI VURMADIM AMA AKÇAKOCA İÇİNDE VURMAYI BAŞARDIM. İNSAN BİR GECE KÖPEK SESİNDEN UYUYAMAZ MI. BAŞI BOŞ KÖPEKLERDEN DE OY ALINIRSA AÇIK ARA BİRİNCİ SEÇİLİRSİN. BU BELEDİYE YE SADECE KÖPEKLERLE MÜCADELE İŞİ VERİLSE GENE BECEREMEZ. HASTANELER DE KUDUZ AŞISI KALMADI. PROJE YE BAK BİR YATALAK HASTA DÜŞÜNÜN HER YERİ YATAK YARASI KALP YETMEZLİĞİ VAR , SEN TUT YÜZ GERDİRME AMELİYATI YAP , YÜZÜNEDE SALATALIK MASKESİ. AKÇAKOCANIN HER YERİNİ GAİTA GÖTÜRÜYOR SİZ ÇINAR CADDESİNE KÖRLER İÇİN YOL YAPIYORSUNUZ. KÖRMÜSÜN SAYIN BELEDİYECİĞİM.SENİN BU YAPTIM DEDİKLERİN 5 AYDA BİLE YAPILIR, 5 YILDA YAPACAM DEDİKLERİNİ DE KİMSE KALE ALMAZ, 5 TANE KÖPEKLE BAŞA ÇIKAMADIN. BAŞI ORTASI SONU AKARSU OLAN AKÇAKOCADA ÇAMUR İÇİYORUZ

 • AYİNESİ İŞTİR
  AYİNESİ İŞTİR
  3.04.2021 18:41

  BİZ PROJE FALAN İSTEMEDİK. BİR BELEDİYEDEN NE BEKLENİR. YOL YOK HUZUR YOK. AKÇAKOCADA 3. YILIMDAYIM İKİ TANE AMÖRTİSÖRÜM GİTTİ . 16 KÖYE HİZMET VEREN DOKTORUM HİÇ BİR YERDE ARABANIN ALTINI VURMADIM AMA AKÇAKOCA İÇİNDE VURMAYI BAŞARDIM. İNSAN BİR GECE KÖPEK SESİNDEN UYUYAMAZ MI. BAŞI BOŞ KÖPEKLERDEN DE OY ALINIRSA AÇIK ARA BİRİNCİ SEÇİLİRSİN. BU BELEDİYE YE SADECE KÖPEKLERLE MÜCADELE İŞİ VERİLSE GENE BECEREMEZ. HASTANE DE KUDUZ AŞISI KALMADI. PROJE YE BAK BİR YATALAK HASTA DÜŞÜNÜN HER YERİ YATAK YARASI KALP YETMEZLİĞİ VAR , SEN TUT YÜZ GERDİRME AMELİYATI YAP , YÜZÜNEDE SALATALIK MASKESİ. AKÇAKOCANIN HER YERİNİ GAİTA GÖTÜRÜYOR SİZ ÇINAR CADDESİNE KÖRLER İÇİN YOL YAPIYORSUNUZ. GÖRME KUSURUNUZ MU VAR SAYIN BELEDİYECİĞİM .

 • arka sokaklar
  arka sokaklar
  3.04.2021 18:41

  5 yıl önce fabrika sözü verildimi?2 Sahile havuz yapılacak dendimi?Hizmet gelecek herkeze eşit davranılacak denilip arka caddeler unutuldumu?

 • artvinli
  artvinli
  3.04.2021 18:41

  Sayin baskanim su ama kadar size oy vermeyi dusunmuyirdum ama su saaten sonra ben ve ailemin oylari sizin nedenini sorardan bir dogulu arkadasimiz encumene aday oldugu icin aylardir olur olmaz elrstiriyorlar bes senede beri belediyenin yol asfaltini bir arkadasimiz beton isini yapiyor kimse bunlari zengin ettin demiyorlar bende artvinde geldim hala akcakocada mahalelicilik milliyetcilik yspiliyor artik bunlara bas vurmayalim adaylar birilerini kotulerse yandaslarda sanki dogruymus gibi tastik edip yorum yapiyorlar INADINA FIKRET ALBAYRAK INADINA TANIMADIGIM SUMMANI POLAT

 • tam destek
  tam destek
  3.04.2021 18:41

  sen yaptıklarını anlatırken projesi olmayan kibirliler çamur atıyorlar. hiç bir vaatleri kalmamış anlaşılan. geçen dönem sana oy vermemiştim ama bu kez oyum senindir albayrak. yaptıklarınla akçakoca yı süper bir yer haline getirdin. dışardan gelen akrabalarım sahili beğendiler, büyük oteli beğendiler, terminali beğendiler ben de hem seninle hem de ilçemle gurur duydum. yolun açık olsun başkanım.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  5 ayda bıyer dedıgın ıznını almak sadece 3 yıl suruyor .ızınlerı cıkarmtak fınansını saglamak sıze cok kolay gelıyor anlasılan..helekı bırde muhalıf partıdensen..pazardan domates almıyorsunuz ha dıye olsun..

 • YE KÜRKÜM YEEE
  YE KÜRKÜM YEEE
  3.04.2021 18:41

  ya ben bu milleti anlamıs degilimm.illaki ....mı olmak lazım ıtıbar görmek için..gerçi oda itibarı 30 marta kadar görecek ya.sonra görücem o fikocuları başkanlarını bidaha ancak bayramdan bayrama göruruler belki çünkü cepler doldu yatırımlar baska yere yapıldı...gelelim yaptıklarına hiçbisey yapmasa eski yollar daha iyiydi.allahtan bu sene kar yağmadıda yolların gercek yüzü bellı olurdu.gelip geçici günü kurtarmalık yollar.gerçi oda yüzeysel olarak bazı muhitlere yapıldı.ara sokaklar mahalleler perişan durumda. bu millet nsl bi başkan istiyo..ben yemiyeyim al kardesim sen ye...ARTIK UYANALIM AKÇAKOCA HEPİMİZİN..BİR BİRİMİZ ÜZERİNDEKİ HAKLARI UNUTMAYALIM.BEN HAKKIMI BUNLARA HELAL ETMİYORUM...RABBİM BU DÜNYADA ÇIKARSIN...30 MART TÜM AKÇAKOCAYI SEWENLERE HAYIRLI OLSUN.

 • Ayazlı
  Ayazlı
  3.04.2021 18:41

  Helal Olsun Fikret bey... Hizmetlerini ve Akçakocaya kazandırdıklarını inkar edemem. Akp peşinde dolaşıp Mhp den aday olan Okana verene kadar Akp peşinde dolaşmayan Hizmet eden bir başkana yani çocuklarımla birlikte hanem de dahil olamak üzere 16 oyumu sana veririm içim de rahat olur.

 • 5 AYLIK İŞ 5 YILDA
  5 AYLIK İŞ 5 YILDA
  3.04.2021 18:41

  Yaptım dediğin işler 5 aya sığar, yapacam dediğini ise kimse kale almaz çünkü 5 yıl önce verdiğin projeleri gerçekleştiremedin, halka verdiğin sözleri unuttun, zaten tepki oylarıyla geldin yine O OYLARLA GİDERSİN 5 YILDA HALK İÇİN Mİ YOKSA YOKSA KENDİ İKBALLERİ İÇİN Mİ ÇALIŞILDI 30 MART'ta sandıkta...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Bize hayali kanal projeleri havuzlar lazım değil. Bi sahil yolu yaptın öbür yollar ne olacak? Köstebek yuvası gibi. Luzumsuz şeylere para harcayacağınıza yollarımızı yapsaydınız. Herkesin evi sahil yolundan geçmiyor başkan!

 • birak
  birak
  3.04.2021 18:41

  Birak allahini seviyorsan bu ne arkadas.s.p yide yaninda gotur o belediyeden daha fazla nasil calisti.kisa zamanda nasil zengin olunur onun seminerini versin.yollar bitti diyorsun ortalik cukur dolu yaptirdigin asfalt 3 cm 1 yil daha dayanmaz yazik paralarimiz heba ettin sana inanmistik.bizi mahcup ettin

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız