Cüneyt Yemenici: İlk işim belediye hesaplarını mercek altına almak

Ak Parti Akçakoca Belediye Başkan adayı Cüneyt Yemenici yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Cüneyt Yemenici: İlk işim belediye hesaplarını mercek altına almak
23.02.2014 - 15:21
5308


Ak Parti Akçakoca Belediye Başkan adayı Cüneyt Yemenici yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

 

Cumartesi gündüz bölümünde Çınar caddesi esnafı ve Çuhallı esnafını gezen Yemenici, Cumartesi akşamı Akçakoca Otel’de  yapılan yemekli toplantıda projelerini anlattı.

 

Turizme herkesten çok daha fazla önem vereceklerini belirten Yemenici, “  sadece havuz değil kadınların ibadet yapabilecekleri mekanlar dahi yaratacaklarını “  belirterek,  “ AK Parti bunu başarır, Cüneyt kardeşiniz bunu başarır “ dedi.

 

 

Cumartesi günü yapılan esnaf gezisinde başta AK Parti Akçakoca İlçe Başkanı İbrahim Bilgin, belediye meclis adayları Hasan Ali Yanmaz, Suat Madenci, Sedat Çakır ve parti teşkilat sorumluları ile ziyaretlere başlayan Yemenici,  esnaf gezisi sırasında Akçakoca için planladığı projelerini anlattı.

 

Çınar Caddesi  ve Çuhallı esnaf gezisinin ardından Çuhallı ve Ayazlı mahallesinde oturan vatandaşların katılımı ile Akçakoca Otel’de gerçekleşen yemekte konuşan Cüneyt Yemeni önemli mesajlar veren Yemenici, satır başlarıyla projelerinden söz etti.

 

İlk icraatı hesapları mercek altına almak olacak

 

30 Mart yerel seçimlerinden sonra göreve gelir gelmez  mevcut belediye yönetiminin yapmış olduğu harcamaların tamamını mercek altına aldıracağını söyleyen Yemenici, “ işe belediye kasasından başlayacağım. Belediyenin iki yakasını bir araya getirmem lazım. Kasayı  belli bir düzene sokmak lazım. Neyin nereye kim için harcandığı belli olamayan o paraları Akçakocalının menfaati  doğrultusunda  kullanmamız lazım’’ dedi.

 

 

Kadınlar plajına ibadethane

 

Yemekte projeleri hakkında bilgiler veren Yemenici, Akçakoca’nın her karışın eşit hizmet götüreceği sözü vererek,   Sahiller bizim misafir odamız, misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlarız. Ama yatak odamız ve mutfağımızda güzel olması gerekir “ dedi. Turizme öncelik vereceklerini söyleyen Yemenici, hazırladıkları projelerle Ayazlı bölgesinde de kadınlar plajı yapacaklarını belirterek, “  kadınlar plajına havuz değil kadınlarımızın ibadet yapabilecekleri mekan en başta olmak üzere her türlü gereksinimlerini karşılayabilecekleri düzenleme yapacağız . Bu hizmeti sadece Ceneviz Kalesi’nin bulunduğu yerdeki Kadınlar Plajında değil,  Ayazlı Kayabaşı bölgesinde bulunan alanda da aynı güzellikte bir kadınlar plajı yapacağız “ dedi.

 

Her yere eşit hizmet

 

 Konuşmasının son bölümünde yapacağı hizmetlere de değinen  Yemenici, mahalleler arasındaki hizmet eksikliğini hızla gidereceğiz. Onun için her yere eşit hizmet götüreceğiz, “Off-Road’a dönen yolları kısa zamanda onaracağız. Ak Parti bunu başarır, Cüneyt kardeşinizde bunu başarır.’’ Diye sözlerini tamamladı

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (12)

 • adnan
  adnan
  3.04.2021 18:41

  ben senelerdir siyaseti takip ederim ancak iktidar partisinin vaadlerini izliyorum ve diyorumki mikrofonu alıp eleştirmeklen oy alamassınız çünkü yapılan işleri görmezden gelip ibaadet hane yapacağız gibi basit söylemle bu iş olmaz fikret başkanın sunumlarını dikkata almayan adaylar hüsrana uğrarlar

 • Murat AŞIK
  Murat AŞIK
  3.04.2021 18:41

  Bana cevap veren arkadaş öncelikle kendin ol ve kimliğini yazarak yorum yaz. Yapılan yorumu anlayarak oku eğer anlayamıyorsan anlayan birinden yardım al. 2004 de belediye kimdeydi.Düzcede belediye sizinde ne yaptınız.Rant çekişmesinden terminal alanını tespit dahi yapamadınız. Ama en azından Fikret Bu işi başardı.

 • teşkilat
  teşkilat
  3.04.2021 18:41

  bunlarda her işe dini karıştırıyorlar ibadethane yapcaz diyorlar.kardeşim sahile mescit yapıcaksında hiç mi bilginiz yok deniz suyunu tam temizlemeden abdest alamazsın.duşa kabinde yapman lazım.bunlar ince ayrıntılar..

 • başaran
  başaran
  3.04.2021 18:41

  akcakocanın sadece sahilden ibaret olmadığını anlat sessız yığınları sesiol lağım deresinin akçakocanın kaderi olmadığını anlat.

 • akp kafası
  akp kafası
  3.04.2021 18:41

  ibadet hane yapta millet bikiniyle ibadet etsin.. hey Allahım yaa nasıl bir kafa yapınız var? sırf yukardakilere yaranmak için adam plaja ibadethan yapacağım diyor.. hadi akılı geçtimde Allah fikir versin bari sizlere

 • 12 yıldır iktidardayız, ama belediye olrak değil SAYIN AŞIK
  12 yıldır iktidardayız, ama belediye olrak değil SAYIN AŞIK
  3.04.2021 18:41

  sayın aşık, sen bu eleştrilerini fikret albayrak'a yap... cüneyt daha yeni tazee kan...

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  siz ancak 3. parti olursunuz.

 • Murat ASlK
  Murat ASlK
  3.04.2021 18:41

  Sayın adayım acaba 12yıldır acaba hükümet olan siz degilmisiniz. 2004 yılında belediye sizde degilmiydi.

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  cüneyt başkan inş kazancak

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  beyler çamur siyaseti yapmıyalım herkes konuşyuğu kendine sizler başkan nediyor ona bakın eğer akçakoca diyorsanız belediye başkanlığı artı iktidar

 • Osmanıye
  Osmanıye
  3.04.2021 18:41

  Başkan adayından daha fazla yanındakıler konusuyor cevap verıyor

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  Nazil bir zihniyettir ki bu kadinlar plajina mescit yaptiracak Yuh biline işlemi namaz kilcaklar kadinlar. Aciklamalariniz ve vaatleriniz birazda dinimizce saygili olsun şahin Cüneyt yemenici. Allah çarpar adami akilli ol...

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız