İşte 2014 Model CHP!

Yerel seçimlerin en iddialı partilerinden olan CHP Akçakoca Teşkilatı, belediye ve İGM meclis adaylarını ilçe merkezinde yaptığı bir basın toplantısıyla açıkladı.

İşte 2014 Model CHP!
9.02.2014 - 17:19
5436

 

 

Yerel seçimlerin en iddialı partilerinden olan CHP  Akçakoca Teşkilatı,  belediye ve İGM meclis adaylarını ilçe merkezinde yaptığı bir basın toplantısıyla açıkladı.

 

 Cumhuriyet Halk Partisi ilçe merkezinde partinin yönetim kurulu üyelerinin katıldığı  toplantıda gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulunan İlçe Başkanı Nurol Badanoz; aday belirleme  sürecinin   uzamasına dikkat çekerek “ Bu kadar beklememizin amacı; ilçemizdeki  bütün kesimleri kucaklayacak mahalleleri  temsil edecek adayları tespit edebilmek içindi “ dedi.

 

Parlayan kent iddiası ile yola çıktık

 

2009 yılında belediyeyi devir aldıklarında  parlayan kent iddiasıyla yola çıktıklarının altını çizen Badanoz, “ geçen beş yılda belediye başkanımız  ve ekibi ilçemizi turizm kenti yapma yolunda önemli yatırım ve çalışmalara imza atmıştır. Bu hizmetlerin devamını ve yenilerini ilçemize kazandırmak için şimdiki mecliste görev alan deneyimli arkadaşlarımızın arasına yeni sevilen ve dürüst arkadaşlarımızı ilave ettik “ dedi.

 

Mecliste  yeni isimler var

 

CHP İlçe Başkanı Nurol Badanoz partinin yetkili kurulları ve Başkan Albayrak’ın katılımıyla yapılan nihai toplantıda belediye meclisi ve il genel meclisine son şeklini verdiklerini belirtereke, yerel seçimlerde halkımızın karşısına şu isimlerle çıkacağız dedi:

 

Kontenjan adaylığına Selçuk Yanmaz ve Gürsel Sönmez,

 

Belediye Meclis Üyeliklerine sırasıyla Hüsnü Koç, Turgay Çakmak, Sümmani  Polat ,Alaattin Karakaş, Hasan Saffet ilhan ,Rıdvan Örs, Yaşar Çoruh ,İnci Sevil Yapıcı ,Emre Yaman ,Sümer Keser ,Soner Demirkol Sadi Gültekin ve Ertül Yaman’nın seçildiğini belirtti.

 

Albayrak yine listenin başında

 

CHP ilçe Başkanı Nuruol Badonoz açıklamasının sonunda, İl Genel Meclis adaylıklarına ise Nedim Albayrak,Mehmet Dinçer Abanoz ve Hüseyin Sarıoğlu'nun seçildiğini açıkladı .

 

 Badanoz, “ bütün arzumuz  Akçakoca ‘ya en iyi hizmeti vermek. Allah doğruların ve çalışkanların yanındadır. çalmadık , çaldırmadık. O kadar hizmet ürettik ama halkımıza mahcup olacak hiç bir işin altına imza atmadık “ diyerek sözlerini tamamladı