AK Parti’den gövde gösterisi

30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin favorisi olan AK Parti dün, binlerce araçlık konvoy ile sahaya inerek seçim kampanyasını resmen başlattı. Konvoy sonrası bir konuşma yapan Kaşıkoğlu, “ 30 Mart akşamına kadar bize her şey haram “ dedi.

AK Parti’den gövde gösterisi
10.01.2014 - 19:52
5741

 30 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerin favorisi olan AK Parti,  binlerce araçlık konvoy ile sahaya inerek seçim kampanyasını resmen başlattı. Konvoy sonrası bir konuşma yapan Kaşıkoğlu, “ 30 Mart akşamına kadar bize her şey haram “ dedi.

AK Parti'nin Düzce şehiriçi konvoyuna AK Parti Akçakoca ilçe teşkilatı büyük destek verdi.

AK Parti Düzce Belediye Başkan Adayı Mehmet Keleş, AK Parti İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, AK Parti Düzce Milletvekili  İbrahim Korkmaz ve Fevai Arslan, Cedidiye Camisinde kılınan Cuma namazı sonrası  “ Haydi Bismillah “ diyerek seçim startını vererek kampanyayı resmen başlattılar.

Cuma Namazı sonrası araçlarına bine AK Partililer, yaklaşık Binlerce araçtan oluşan konvoyla şehir turu attılar. Yüzlerce araçtan oluşan konvoyla İstanbul Caddesinden şehir merkezine giren AK Partililer, Hastane caddesinden SGK, acilin arkasındaki caddeyi takip ederek eski garajlar istikametinden Asar boyunca Küçük Su köprüsüne kadar geldiler. Küçük Su köprüsü üzerinden İtfaiye meydanına gelen konvoy, buradan Beyköy köprüsü üzerinden geçerek Fisko Kavşağından Adliye binası istikametine devam etti.  Şehir turuna Soğancı kavşağına kadar devam eden AK Parti konvoyu, buran Dereli Tütüncü Mahallesini turlayarak Kalıcı Konutlar bulvarına çıktı. Yüzlerce aracın yer aldığı konvoy Zahid Kevseri Bulvarı’nı takip ederek kalıcı konutları dolaşarak şehir turuna Huzur evi ziyaret ettikten sonra tamamladı.

Konvoya destek veren teşkilatlara  teşekkür

Şehir turu sonrası Kalıcı Konutlarda konvoya katılanlara hitaben bir konuşma yapan Ak parti Düzce İl Başkanı Metin Kaşıkoğlu, “Bugün bize bu mutluluğu yaşatan sembolik anlamda Ak Parti’nin yerel seçimlere yönelik seçim çalışmalarının startını verdiğimiz bu çalışmaya ilçelerimizden, beldelerimizden Düzce’nin her değişik noktasından gelerek bu sevincimizi yaşamamıza sebep olan siz değerli AK Parti kadrolarını. AK Partili kardeşlerimizi gerçekten sevgi ve saygı ile selamlıyorum.

Hedef Erdoğan

Hazır burada toplanmışken size birkaç şey söylemek istiyorum. Bizim bu seçime ne kadar önem verdiğimizi bilmelisiniz. Hepiniz olan bitenin farkındasınız. Her ne kadar 30 Martta yapılacak olan biryerel seçimse de,  biz orada belediye başkanlarımızı belediye meclis üyelerimizi il genel meclis üyelerimizi seçecek isek de,  Türkiye’de son dönemde yaşananlar özellikle hiçbir araya gelmesi mümkün olmayanların Ak Parti söz konusu olduğunda bir araya geldiği şu günlerde kardeşin kardeşe düşürülmeye çalışıldığı bu nifak ortamında hepimiz herhalde ayan beyan görüyoruz ki hedefyerel seçim değil hedef Tayyip Erdoğan’dır.  

Bize bundan sonra yatak haram olsun

Biz Türkiye’nin değişik yerlerinde ak partinin zayıf olduğu yerlerdeki açıklıkları kapatmalıyız. Bize bundan sonra yatak haram olsun. Bize bundan sonra yorgan haram olsun. Bize bundan sonra evler haram olsun. Bize bundan sonra eşler kardeş olsun. Bundan sonra yorgan yatak olmasın. Yatacağız kalkacağız ve hiçbir anımızı boşa harcamayacağız. “dedi.

Bu konvoy AK Parti’nin ayak sesi!

Kaşıkoğlu’nun ardına söz alan Belediye başkan adayı Mehmet Keleş, Cuma mübarek bir gün, kampanyaya  bugün başladık. Çokta güzel başladık. Çok büyük bir konvoy oldu. Hakikaten baktığım zaman gurur duyduğum bu aslında Ak Parti’nin Düzce’de ki ayak sesleridir, geliyoruz inşallah, Ak Parti’nin bayrağını en yüksek burçlara dikmek için geliyoruz. Uyumak yok, durmak yok, yola devam “ dedi.

30 Mart gecesine kadar yatmak yok

Bu sadece Belediye başkanlığı, İGM ve Belediye meclis üyeliği seçimleri değildir diye görüş belirten Düzce milletvekili Fevai Arslan,  “ bu seçimin diğer seçimlere göre ayrı bir farkı vardır. Özelliği vardır. Bu hassasiyetin hepimiz farkındayız. Bu hassasiyete göre bu öneme göre hareket edeceğiz. Bize bu saatten sonra bize bu dakikadan sonra evlerimiz haram,  kahveler haram,  iş yerlerimiz haram. Yorgan yatak haram arkadaşlar. 30 Mart gecesine kadar bize her şey haram “ dedi.

Hayatımızın sonuna kadar teyakkuzda olmak zorundayız

Konvoy sonrası yapılan konuşmaların en sonunda söz alan AK Parti Düzce Milletvekili İbrahim Korkmaz, Her zaman söyledik her zaman söylüyoruz. Eğer siz, Ak Parti hareketini sıradan bir parti hareketi olarak görmemelisiniz. AK Parti bir medeniyet hareketi,  bunun medeniyet hareketi olduğunu bütün dünya biliyor. Bizim medeniyetimizi başımıza geçirenler, bizim medeniyetimizi yıkanlar, bizim ne yaptığımızın farkında. Bizim de farkında olduğumuz günler bugünler. Anlaşılan biz rahat olduğumuz zaman bunun farkında olmuyoruz. Ama görüyorsunuz bu medeniyet hareketinin ne tür engeller ile karşılaştığını görüyorsunuz. Onun için biz 30 Marta kadar değil, hayatımızın sonuna kadar teyakkuzda olmak zorundayız “ diyen Korkmaz, sözlerini şöyle tamamladı.

Geleceğimiz parlak

“ Biz eğer çocuklarımıza bir gelecek bırakmak istiyorsak. Biz eğer bu topraklar üzerinde bin yıllık medeniyetimizi yeniden ayağa kaldırmak istiyorsak, bizden ümit bekleyen Afrika’dan Arakan’a kadar, Asya’dan Avrupa’nın ortasına kadar bizden her türlü yardımı bekleyen ümit var olan insanların ümidi burada toplandı. Bunun farkında olduğumuz müddetçe ve bunun gereğini yaptığımız müddetçe Allah’ın izni ile bizim geleceğimiz çocuklarımızın geleceği parlaktır “ dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Akçakoca TV (www.akcakocatv.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (7)

 • cuhalı
  cuhalı
  3.04.2021 18:41

  valla benzın parası bız de almadık hıc, ama cebımızden koyduk ..menfaat beklemedık cunkı.gonlumuzden yuregımızden ınadıgımız bır sevda ıcın surduk araclarımızı bu yollarda.. neyı bılıyorsan yanlıs bılıyorsun. ayrıca bu yorumu yapmam ıcın bır partılımı olmam gerekıyor.gorunen köy kılavuz ıstemez demıs buyuklerımız..

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  yolsuzlukların gündemden düşmediği, milletcek paraların nasıl yendiğini düşündüğümüz dönemde arabalarla gezinip, yok yere benzin harcamak mı güç/iktidar gösterisi/belirtisi? konvoya ne kadar çok araba katılabildiğini görerek mi ikna olacağız? e pes...

 • servet
  servet
  3.04.2021 18:41

  yatmak haram ama rüşvet,yolsuzluk,yetim hakkı,beytül malı yemek helal..durmak yok yemeye devam:))

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  bızlerın sızın gıbı mılletvekılı yada bakan tanıdıklarımız yokkk kı ayakkabı kutularımız da yok bızzz garıban ama alın terı ıle calısan mılletız....

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  CULLALI YAZAN ARKADAŞ SEN HANGİ PARTİDEYSEN SÖYLE BİLELİM BOYNA AK PARTİYE TAŞ ATIYOSUN BİZ YILLARDIR BU PARTİDE YİZ. DAHA BENZİN PARASI GORMEDİK AMA BAŞKA PARTİLER HER SECİM ARABA TOPLAYIP BENZİN PARASI VERDİKLERİNİ BİLİYORUZ....

 • cuhalı
  cuhalı
  3.04.2021 18:41

  benzın parasına cok adam gelır..verdıgınız ölçüt cok komık...)))

 • Ad Soyad Giriniz...
  Ad Soyad Giriniz...
  3.04.2021 18:41

  nerede nerede akçakoca konvoyu nerede....:)

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız